Дизайн дзеркал в інтерєрі квартири


Деякі сучасні концепції дизайну і оформлення кімнат передбачають обов'язкову наявність дзеркал. Спектр використання цих предметів широкий - вони не тільки приносять користь, але і здатні як візуально збільшити приміщення, так і зменшити і зробити більш затишною велику кімнату. Кімнати, прикрашені таким чином, виглядають дуже стильно. Сучасні дзеркала виробляються за двома технологіями - на срібній або алюмінієвій основі. Срібні стійкіші до пошкоджень, міцні і не бояться вологи, а й коштують дорожче.

Крім «звичайних» дзеркал існують кольорові - блакитні, зелені, жовті, одержувані за допомогою спеціальної тонування. Вони, як правило, грають чисто декоративну роль. Крім того, у продажу є і штучно зістарені дзеркала і рами до них. Не можна встановлювати в кімнаті занадто багато дзеркал - будучи потужним дизайнерським «зброєю», у великій кількості вони здатні сильно «заглушити» інтер'єр і, крім того, втомити знаходяться в кімнаті.

       

На сегодняшний день многие водители оказались лишены водительских прав по разным причинам. За помощью им рекомендуется обратиться к профессиональным юристам, которые смогут осуществить возврат водительского удостоверения в кратчайшие сроки или проконсультировать клиента о том, как ему действовать для восстановления водительских прав. Быстрее всего такую консультацию бесплатно можно получить в регистрационном центре, где представлены лучшие юристы Москвы и Петербурга.

  
Основні поради по використанню дзеркал в інтер'єрі:

Дизайн рамок повинен поєднуватися із загальними деталями інтер'єру кімнати.

Для того, щоб візуально розширити простір, необхідно повісити велике дзеркало, але так, щоб в ньому не відбивалося багато предметів, інакше це буде виглядати занадто важко і нав'язливо.

Якщо дзеркал кілька, то рамочки повинні бути однаковими за стилем.

Візуально зменшити велику кімнату можна, повісивши на чільне місце маленьке дзеркало.

Не слід вішати дзеркало в спальні так, щоб відбивалася ліжко. У темряві неясні відбиваються силуети здатні викликати тривогу або навіть страх.

Якщо дзеркала неправильної форми (не прямокутна і не круглі або овальні), то можна обійтися і без рамок.

Щоб візуально розширити вузьку кімнату, можна повісити великі дзеркала на протилежних «довгих» стінах.

У деяких випадках буде виграшніше встановити дзеркальний шафа або трюмо, а не вішати дзеркало на стіну.

Якщо дзеркало не планується використовувати «за прямим призначенням», то можна не просто укласти його в рамку, але і «пустити» орнамент поверх скла.

Не слід прикрашати дзеркалами дитячу. Великий ризик, що маленька дитина буде витрачати багато часу, корча пики, і навіть ненавмисно розіб'є скло. Втім, у продажу є спеціальна плівка, яку можна наклеїти на дзеркало для безпеки.

Похожие страницы: