Декоративні покриття і профіль

Монтаж настінних покриттів, перегородок, стель і відкосів неможливий без використання спеціального профілю. Сьогодні ви зможете вибирати колір і фактури алюмінієвого профілю з такого ж розмаїття, в какомпредставлени колірні рішення панелей. Завдяки спеціальній формулі і високотехнологічному виробничому процесу з'явилася можливість створення будь-яких колірних варіантів, що дозволяє створювати унікальний декор для будь-якого приміщення.

Купити алюмінієвий L-профіль можна на цьому сайті за вигідною ціною від виробника

Порошкове фарбування профілю дозволяє поліпшити початкові фізико-механічні властивості алюмінію. Алюміній - міцний, вогнестійкий матеріал, дозволяє витримувати значні механічні і температурні навантаження без шкоди для експлуатаційних властивостей.

Найчастіше л профіль алюмінієвий використовується при монтажі конструкцій з стекломагнезіта, полівінілхлориду, гіпсокартону та скла. Специфічна форма дуже зручна для скріплення країв панелей, особливо в місцях стиків під кутом. Такий профіль незамінний при створенні споруд мають безліч рівнів або складну геометричну форму. Алюмінієвий профіль l подібний ідеальний при створенні міжкімнатний і офісних перегородок, облицювання стін і стель і навіть будівництва невеликих павільйонів для торгівлі і зберігання обладнання.

Для задоволення вимог пожежної безпеки, навіть на підприємствах з підвищеною небезпекою загорянь доцільно використовувати стекломагнезітовий панелі в комплекті з алюмінієвим профілем. Така обробка відрізняється високою вогнетривкістю, випробування якої проводилися при температурі в півтори тисячі градусів. Панелі не допускають поширення відкритого полум'я, а тугоплавкий профіль зберігає цілісність конструкції при будь-яких екстремальних температурах.

При монтажі настінної і стельової обробки необхідно враховувати ступінь нерівності робочої поверхні. Провести точні вимірювання різниці висот можна, використовуючи звичайний будівельний рівень. Чим яскравіше виражені дефекти, тим більшою монтажною шириною повинен володіти профіль.

Крім внутрішнього облицювання l профіль панелей застосовується при проведенні зовнішніх робіт. Він абсолютно нечутливий до впливу вологи і не схильний до корозії. Установка профілю з алюмінію при облицюванні фасадів - запорука презентабельного вигляду будівлі на багато років.

Довговічність виробів укупі з його невисокою вартістю стала справжньою знахідкою для багатьох будівельних компаній. На сайті нашої компанії ви зможете купити l профіль алюмінієвий, ціна якого не відрізняється від вартості виробника. Заходьте на сайт sml-panel.ru і забезпечте високий рівень комфорту і безпеки!

Похожие страницы: