Алкоголізм

причини алкоголізму

Люди традиційно використовують алкоголь в якості відпочинку, для поліпшення настрою, полегшення спілкування, для стимуляції працездатності або розслаблення, догляду від тяжких переживань.

Часте вживання алкоголю в п'янких дозах для вирішення різноманітних психологічних проблем (депресивні і стресові стани, хронічна втома, неврози, сімейні та особисті проблеми, традиції проведення дозвілля і ін.) В результаті помітно послаблює стійкість нервової системи. Тому навіть слабкий зовнішній подразник може спровокувати бажання випити.

Як розвивається алкогольна залежність

Профессиональное лечение алкоголизма по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Регулярне вживання алкоголю з часом викликає втрату кількісного контролю. Це, в свою чергу, призводить до хронічного отруєння організму алкогольними токсинами. Починає формуватися захисний біологічний механізм, який адаптує організм до високих доз алкоголю і продукту його розпаду - алкогольному отрути (ацетальдегіду). Але саме цей же адаптаційний механізм в разі припинення вживання алкоголю викликає гостре порушення обміну речовин і дискомфорт, що змушує людину споживати спиртне всупереч бажанню. Так формуються запої. Згодом тривалість і тяжкість запоїв збільшуються, а інтервали між ними скорочуються. На цій стадії починає руйнуватися не тільки здоров'я питущого людини, але і його сімейна, а також професійне життя.

Лікування алкогольної залежності

До нас звертаються люди різного віку, різного соціального статусу і становища в суспільстві, щоб отримати грамотну високопрофесійну підтримку і з її допомогою вирішити свою алкогольну проблему. На певному етапі свого життя вони розуміють, що алкоголь починає заважати їхньому здоров'ю, сім'ї, роботі.

Лікування алкоголізму починається з того моменту, коли людина, яка усвідомила всю згубність своєї пристрасті, добровільно звертається за допомогою до лікаря.

Похожие страницы: