Виготовлення отворів під світильники для рейкових стель

Установка стрингерів на підвіси.

Установка стінгерів на подвесиДля цього вам знадобиться шуруповерт і саморізи. При цьому врахуйте, що напрямок розташування цих елементів має бути перпендикулярним тому, в якому будуть спрямовані рейки. Кріплення гребінок до підвісів повинно бути виконано на тому ж рівні, що і профілі, оскільки, якщо рівень не буде дотриманий, то горизонтальність площини стелі буде порушена, що може зробити його хвилеподібним, а не рівним. Конструкції гребінок такі, що їх легко можна подовжити, додавши потрібний шматок від іншої гребінки. Потім в отвори траверсів вставляється стрижень кожного підвісу і фіксується спеціальним затискачем. На цьому етапі закінчується виконання конструкції каркасу стелі.

Монтаж рейкової підвісної стелі.

Установка рейок в стінгериВставляете рейки в стрингери (в них є спеціальні прорізи з фіксатором) і замикається їх там за допомогою «язичка» -фіксатора. Потім набираєте площину підвісної стелі шляхом встановлення алюмінієвих панелей, з яких перед монтажем не забувайте знімати захисну плівку.


8. Виготовлення отворів під світильники для рейкових стель.

Виготовлення отвори під светільнікВ тих панелях, які закріплюються на місцях розташування світильників (їх легко визначити за висновками проводів, звисаючим в цьому місці), необхідно прорізати отвори ножицями по металу, а тільки потім зміцнювати панелі на каркасі.

9. Установка освітлювальних приладів.

Світильники для рейкових потолковВибор світильників для монтажу в такій стелі повинен здійснюватися так, щоб враховувалася площа приміщення, в якому виконаний алюмінієва рейкова стеля. Наприклад, при значних розмірах приміщень (офіси, торгові зали і так далі) потрібно установка освітлювальних приладів великої потужності. Зараз вони випускаються в такому великому асортименті, що буде неважко підібрати Установка світильника в рейковий потолокіменно ті моделі світильників, які будуть відмінно гармоніювати з поверхнею стелі..


Как Подобрать горящий тур из Харькова на сайте ТопТревел
Похожие страницы: