Школа Ремонту Однокімнатна Квартира Фото

Ремонт малогабаритных квартир

Картинка 17 из 4216 Незважаючи на все різноманіття варіантів житла, 1-кімнатні квартири залишаються як і раніше найбільш ходовим «товаром» на ринку нерухомості. Невисока ціна квартири щодо багатокімнатних, компактність, малий метраж і, як результат, недорогий ремонт цих квартир роблять їх найбільш привабливими для нижегородцев.


Однак той факт, що кімната в квартирі всього одна, не спрощує роботу дизайнеру інтер'єру і майстрам по ремонту: якщо в маленькій квартирі буде жити не одна людина, а сім'я з двох або навіть трьох чоловік, потрібно зробити житлову площу максимально корисною для кожного з господарів . До того ж, більшість купуються однокімнатних квартир - «хрущовки», в яких низькі стелі, вузькі коридори і крихітні кухні. Оздоблення такої квартири і її подальше зонування за допомогою меблів та аксесуарів стають нелегкої, але цікавим завданням. технічно мало відрізняється від ремонту в квартирах з великим метражем, хіба що витрат на нього менше, і сам ремонт здійснюється швидше.

 Ви стали володарем квартири, але абсолютно не уявляєте, який хотіли б її бачити? У наше століття Інтернет приходить на допомогу практично в будь-якому питанні: сайти і пошукові системи рясніють фото вже відремонтованих маленьких квартир різного дизайну і площі, також багато фотографій різних видів ремонту в однокімнатній квартирі можна знайти в блогах дизайнерів. Можна сміливо надихатися чужими ідеями, благо можливостей для їх здійснення сьогодні набагато більше, ніж пару десятків років тому.

Якби в Нижньому Новгороді існувала школа ремонту однокімнатної квартири, то господарям було б дуже легко зробити самостійно ремонт своєї квартири «під ключ», починаючи від заміни труб, електропроводки і радіаторів опалення і закінчуючи розміщенням світильників, побутової техніки і меблів. Хоча багато особливо скупі люди вважають за краще вивчити книги по ремонту 1-кімнатної квартири, подивитися фотографії в спеціалізованих журналах, проконсультуватися зі знайомими, після чого приступити до ремонту. «У моїй квартирі ніхто, крім мене, не зможе зробити так, як я хочу» - вважають вони.


Але читання книг і журналів, перегляду телепрограм недостатньо! Помилок і зайвих витрат не уникнути, навіть якщо Ви не вперше займаєтеся ремонтом. Тому якщо Ви не випускник будівельного технікуму і ніколи не займалися ремонтом раніше, краще довіритися професійним архітекторам і дизайнерам інтер'єру. Вони підготують дизайн проект з урахуванням всіх Ваших побажань, грамотно складуть кошторис і простежать за ходом робіт.

Картинка 11 из 4216


На форумі порадили на exeo.com.ua/uk/websites_creation замовити інтернет-магазин.
Похожие страницы: