Приклади Ремонту однокімнатні квартири

Ремонт однокомнатной квартиры под ключ

Ремонт однокімнатної квартири - одна з найбільш затребуваних послуг на ринку оздоблювальних робіт. Як правило, він не представляє особливих проблем, проте в разі, якщо це ваше єдине житло і вам нікуди виїхати, ремонт має бути проведений якомога швидше, щоб скоротити заподіяні вам незручності. Крім того, при грамотній переплануванні і обробці можна істотно збільшити використовуваний простір, зробити єдину кімнату світліше і просторіше - тому виконавців потрібно вибирати особливо ретельно.


Перед тим, як замовити ремонт однокімнатної квартири, вам необхідно визначитися, який ремонт ви хочете зробити - косметичний або капітальний. Ми виконуємо всі замовлення, незалежно від обсягу, навіть якщо вам потрібен якийсь один вид робіт на невеликій площі.

 

Ціни на ремонт

Як правило, в комплекс послуг з косметичного ремонту входить фарбування стелі, заміна підлогового покриття, поклейка шпалер недорого або фарбування стін, а так само інші несуттєві роботи.
Вартість такого недорогого ремонту квартири може варіюватися від 1000 руб / м2. Приблизний термін виконання - 7 днів.
Приклад кошторису на ремонт

Капітальний ремонт однокімнатної квартири передбачає перепланування, що дозволяє перетворити і візуально збільшити простір квартири.
Вартість ремонту може варіюватися від 4500 руб / м2. Приблизний термін виконання - 1 місяць.
Приклад кошторису на ремонт

Вартість ремонту квартири з матеріалів розраховується виходячи з площі і обсягу проведених робіт. Більш детальну інформацію, а так само приблизну вартість ви можете подивитися на відповідній


Мягкая офисная мебель
Похожие страницы: