Який змішувач для кухні більш зручний

Ремонт на кухні - це не тільки настил нового підлогового покриття, установка гарнітури, обробка стін шпалерами, але і заміна сантехнічних приладів. Виникає найактуальніше питання, який вибрати змішувач? Відповідь на нього ми буде шукати разом. Сучасний асортимент включає в себе два типи змішувачів. Одні моделі встановлюються у ванних кімнатах, інші - на кухні. Обидва змішувача мають різну конструкцію виливу - ті самі носики, з яких витікає вода.

Хотите себе качественный смеситель для кухни, рекомендую http://euro-style.kiev.ua/catalog/smesiteli/params/5773=5800 тут Вы найдете смеситель, который будет отвечать всем вашим требованиям.
Для кухонного приміщення найчастіше використовується сантехнічний прилад із зігнутим виливом. За рахунок такої конструкції забезпечується раціональне використання всієї величини мийки. Носик дозволяє наповнювати водою ємності різної висоти.

Змішувач для кухні повинен бути:
Зручним в експлуатації.
Практичним.
Легко встановлюються.
Піддається ремонту.

Види змішувачів для кухні:
ДВОХВЕНТИЛЬНІ модель подає дуже холодну або сильно гарячу воду.
Модель з одним важелем, що знаходиться праворуч (ліворуч) або нагорі. Конструкція зручна і легка у використанні.
Безконтактна модель - новинка на сучасному ринку сантехнічного обладнання. Як тільки ви підносите руку до конструкції, вода включається. Спеціальний блок, який відповідає за температуру води, встановлює найчастіше під мийкою.
Модель з висувним душем спеціально для кухні користується великим попитом. Зручний і практичний змішувач витягується на відстань до одного метра. Переваги конструкції: наповнення ємностей будь-якої висоти, ручне регулювання напору води, наявність декількох режимів. Головку душу необхідно періодично очищати від накипу, але зробити це досить просто.

Яким повинен бути виливши? За формою гусака асортимент змішувачів досить широкий і різноманітний. Неправильний вибір моделі стане причиною незручною і некомфортною експлуатації. Наприклад, якщо на кухні встановлена двосекційна мийка, значить, розумніше встановлювати поворотний кран. Висота виливу також має велике значення. Вона повинна бути достатньою для того, щоб можна було вільно наповнити водою велику ємність - орієнтуйтеся по найвищій каструлі, яка є у вас на кухні. Можливо, комусь низький кран здасться більш акуратним і стильним, проте митті посуду з ним багато в чому затрудняється. При виборі моделі віддавайте перевагу середнім розмірам. Вони повинні доходити до середини кухонної мийки - такі оптимальні параметри правильного сантехнічного приладу. Надто високий або довгий кран оббризкала водою не тільки вас, але і стіни навколо.


За тривалістю службі і якості продукції лідирують змішувачі, виготовлені з традиційних матеріалів. До них відносять бронзу і латунь. На сантехнічному ринку вони користуються великим попитом, особливо ті моделі, які мають додаткове покриття - хром. Він, в свою чергу, захищає прилад від впливу водного середовища. Трохи простіше і дешевше змішувачі з покриттям з емалі. Більш того, можна зустріти конструкції з легованої сталі, з пластмасовими і керамічними деталями. Пластик, як правило, використовують західні фірми. Вони роблять з нього кожух для литого латунного корпусу, рукоятку з одним важелем управління та інше.

Детальніше про покриття. Нікель, емаль або хром - чому віддати перевагу? Перша речовина може стати причиною алергічних реакцій, тому він займає останнє місце в нашій трійці. Друге по праву місце дістається емалі. Вона відрізняється прекрасними естетичними характеристиками, однак стійкість від механічних впливів нижче середнього (легко відбивається). Хром - лідер нашої трійки. Основні його переваги: метал не дає розмножуватися мікроорганізмам, має високі зовнішні якості, зносостійкий.

Источник статьи: euro-style.kiev.ua

Похожие страницы: