Як вибрати технологію будівництва?

На ринку малоповерхового житлового будівництва представлено безліч технологій, і кожна з них має свої переваги і недоліки. Щоб правильно вибрати матеріал свого нового будинку, потрібно визначити, які якості для вас важливіше всього:

Довговічність. Термін життя вдома - це час, коли ви можете не замислюватися про ремонт, і протягом якого окупається інвестиція в нерухомість. Наприклад, дерев'яний каркасний будинок відрізняється низькою вартістю, але термін його служби складає всього близько 25 років, і в перерахунку на термін експлуатації його низька ціна виявляється вже не такою привабливою.

Будинок для постійного проживання або дача? Капітальний будинок коштує дорожче легкого котеджу, проте він має ряд важливих переваг: він міцніше і довговічніше, стійкий до атмосферних впливів. Капітальні будинки будуються з негорючих матеріалів.

  

Сегодня всем желающим рекомендуется заказать грамотное юридическое сопровождение от лучших юристов Казахстана в компании АК САНАТ и получить квалифицированную юридическую помощь.


Швидкість будівництва. Час збирання коробки будинку, а також наявність або відсутність паузи на «усадку» - важливий параметр, якщо ви хочете швидко закінчити будівництво і в'їхати в власний будинок.

Ціна. Це один з найважливіших параметрів, на який звертають увагу в першу чергу. При виборі будинку перевірте, чи входить в названу ціну вартість монтажу коробки будинку, фундамент, вартість утеплення та оздоблювальних робіт. У договорі на будівництво обов'язково повинні бути вказані: терміни будівництва, повний перелік робіт по об'єкту і остаточна сума. Серйозні компанії приділяють велику увагу договорами на будівництво, оскільки вони визначають порядок і терміни робіт, а також відповідальність сторін. Краще витратити трохи часу на уважне читання і узгодження договору, щоб надалі уникнути сюрпризів.


Пожежна безпека. Матеріали, з яких побудований будинок, відповідають певному рівню пожежної безпеки. Цегла і бетон відрізняються дуже високим рівнем пожежної безпеки, а стійкість до вогню будинків з дерева залежить від використовуваної технології будівництва: будинок з клеєного бруса відрізняється середньої пожаробезопасностью, а дерев'яний каркасний будинок - дуже низькою.

Екологічність. Багато серйозних фірми сертифікують свою продукцію по параметру екологічної безпеки. Сертифікат екологічного відповідності - це гарантія того, що при будівництві будинку не використовуються токсичні матеріали або матеріали, що представляють небезпеку для людини в процесі експлуатації.

Які технології присутні сьогодні на ринку?

Технологія будівництва - це матеріал або матеріали, з якого будується будинок, і спосіб його з'єднання в єдину конструкцію. У цій статті ми розглядаємо технології будівництва коробки будинку, тобто основний конструктивної частини.

Розглянемо основні технології на російському ринку малоповерхового житла:
Залізобетонні панелі (БЕНПАН)
БЕНПАН - це технологія будівництва будинків з ребристих залізобетонних панелей заводського виготовлення. Стінові залізобетонні панелі виконують роль несучої конструкції.
Переваги: висока міцність і довговічність, дуже висока швидкість будівництва, висока пожежна безпека, підходить для постійного проживання, низька ціна
Недоліки: для забезпечення максимальної енергоефективності панелі БЕНПАН використовуються в поєднанні з додатковим утепленням
Порівняльна таблиця технологій будівництва

Похожие страницы: