Як вибрати килим?

Килим - одне з найбільш популярних підлогових покриттів. Актуальність його залишається все такою ж високою, навіть незважаючи на те, що буквально щодня ринок наповнюється новими пропозиціями. Природно, так як килими надзвичайно популярні в нашій країні, гостро постає питання оптимального вибору подібних покриттів.

Профессиональная и качественная химчистка ковров от профессионалов.

Килим: універсальність і практичність
Сучасний килим - дивовижне прикраса інтер'єру будь-якої кімнати, починаючи від житлової та закінчуючи залами для переговорів, офісами і т.д. Секрет популярності килимових покриттів криється в тому, що вони допомагають зберегти тепло в приміщенні надовго, вигідно прикрашають інтер'єр, а також створюють дивовижну атмосферу комфорту і затишку.

Килими представлені у великому асортименті, що дає можливість кожному підібрати оптимальний варіант для власного будинку або робочого приміщення. Проте, потрібно обов'язково знати як вибрати килим, щоб в майбутньому такий елемент приносив тільки радість, радував око і гармонійно доповнював інтер'єр, одночасно виконуючи свої функції.

Особливості вибору килимів
Перед тим як купити килим необхідно обов'язково звернути увагу на деякі характеристики виробів:
Матеріал. Саме від матеріалу залежить ціна на килими. В даний час практично всі килими, представлені на вітчизняному ринку, виготовляються з вовни, шовку і синтетики. Найбільш дорогими є килими з натурального шовку - вони відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, дозволяють показати достаток і престижність власника. Вовняні килими також виглядають дивно красиво, відрізняються своїми унікальними якостями, вони м'які і красиві.

Якщо необхідний більш дешевий килим, то слід віддати перевагу синтетичним виробам. Такі покриття практично нічим не відрізняються від натуральних, вони такі ж гарні, практичні, м'які і теплі, але вартість їх набагато нижче, в якості основного матеріалу застосовується штучне волокно.

Густина. Килими бувають ручної та машинної роботи. Слід зазначити, що виготовлені вручну полотна набагато дорожче, ніж ті, для виробництва яких застосовується спеціальне обладнання. Проте, вони того варті, адже в них вкладена душа майстра, його вміння і досвід. У той же час, створені на спеціальних апаратах килими також варті уваги, адже виглядають вони просто чудово, мають високу точність рядки.

Щільність килима значить багато для його прекрасного виду і довговічності. Якщо килим створений за допомогою машини, то на ньому має бути велика кількість точок. У випадку з ручною роботою, килим обов'язково має більше ліній на 1 кв. метр площі.

Ворс. Найкраще, коли ворс на килимі НЕ приклеєний на підставу, а є якимсь її продовженням - це набагато підвищує якість покриття для підлоги, продовжує термін його експлуатації і робить красивіше. Для перевірки ворсу килима досить буде просто перед тим як купити килим зігнути його, а після подивитися на отриманий вигин. Якісне основа повинна лише злегка просвічуватися крізь ворс.

Малюнок. У якісних килимів, створених умілими майстрами, малюнок просвічується як з лицьового боку, так і з вивороту. У той же час, вибір того чи іншого декоративного візерунка (як і кольору) залежить тільки від особливостей інтер'єру та особистих уподобань власника нерухомості.


Ворс. Найкраще, коли ворс на килимі не приклеєний на підставу, а є якимсь її продовженням - це набагато підвищує якість покриття для підлоги, продовжує термін його експлуатації і робить красивіше. Для перевірки ворсу килима досить буде просто перед тим як купити килим зігнути його, а після подивитися на отриманий вигин. Якісне основа повинна лише злегка просвічуватися крізь ворс.

Малюнок. У якісних килимів, створених умілими майстрами, малюнок просвічується як з лицьового боку, так і з вивороту. У той же час, вибір того чи іншого декоративного візерунка (як і кольору) залежить тільки від особливостей інтер'єру та особистих уподобань власника нерухомості.

Похожие страницы: