Як вибрати гідромасажний басейн СПА?

Гідромасаж і ароматерапія в СПА басейні дає можливість розслабитися в сучасному шаленому ритмі міста, в короткі терміни відновити життєві сили і поліпшити самопочуття.

Осуществите свою мечту, купить гидромассажный бассейн у нас Вы можете по выгодной цене от личного качества.
Гідромасажні басейни СПА - це сімейство басейнів для гідромасажу з повним циклом очистки та підготовки води. У цих системах воду можна не міняти протягом декількох місяців, як в традиційному плавальному басейні. У світі виробництва СПА басейнів існують вже десятиліття і постійно розвиваються і удосконалюються.

З розвитком індустрії спа - басейнів була розроблена їх класифікація за способом застосування. Чим відрізняється гідромасажний басейн СПА від ванни з гідромасажем? З ванни після миття ви повністю зливаєте воду. Воду з гідромасажного басейну СПА можна не зливати по півроку і більше. Так як воду по-перше готують особливим чином, по-друге постійно очищають і фільтрують.

Басейни на ділянці або в котеджі.
Ці СПА басейни можна встановлювати в приватних котеджах або прямо на ділянці. Це може бути внутрішній двір, сад або спеціальне приміщення. Як правило, у басейну вже присутня зовнішня обшивка з пластику або дерева (старі варіанти). Особливість таких басейнів СПА є те, що все обладнання поміщено під чашу басейну. Для установки досить підвести електрику до спа - басейну. В комплекті вже є система, необхідна для підтримки високої якості води - система циркуляції і очищення води (катриджному фільтри, циркуляційна помпа, озоновий генератор), система гідромасажу (форсунки різного дії, насоси, трубопровід), водонагрівач, підсвічування, кришка. Приємним доповненням до стандартних систем є різні опції, які обумовлюються заздалегідь і встановлюються ще на фабриці: світлодіодна і фібероптичними підсвічування, стереосистема з саббуфером, домашній кінотеатр з плоским рідкокристалічним дисплеєм.


Такі басейни не розбираються, тобто при внесенні в приміщення необхідно враховувати габаритні розміри спа - басейну. Для того, щоб переконатися, що будь - яка модель басейну - спа поміститися в Вашому приміщенні і пройде через різні перешкоди, краще виміряти габарити дверних прорізів, щаблів, поворотів по всьому маршруту слідування. При наявності проблем з дверними отворами, сходами, сходинками, слід звернути увагу на квартирні гідромасажні басейни - спа.

Квартирні СПА басейни.
В даний час у багатьох з'явилася можливість влаштувати у своїй квартирі цілу спа - зону, де можна помістити гідромасажну ванну. Так чому б не замінити звичайну ванну розумнішою, сучасної і професійної системою - гидромассажним басейном - спа? Існують варіанти спа - басейнів, які можна помістити навіть в невеликій квартирі або на другому, третьому поверсі котеджу. Ці міні басейни СПА, як правило, мають розміри до двох метрів. Ви отримаєте сильніший, оздоровлюючий гідромасаж і систему водопідготовки, яка дозволить Вам зовсім не турбуватися про якість води. Такі спа більш універсальні, тому що користуючись таким басейном, Ви можете скільки завгодно разів зливати і наливати воду, проводячи звичайні гігієнічні процедури. Або використовувати його як звичайний басейн - вода, в цьому випадку, буде придатна протягом декількох місяців.

Похожие страницы: