Види і особливості вентильованого фасаду і scanroc

Вентильований фасад стає все більш популярними так, як вони відмінно зберігають будівлю, дають можливість стінам дихати і надають фасаду дуже привабливий і дорогий зовнішній вигляд.

Вентильований фасад замовити на сайті scanroc.ua Ви зможете за вигідною ціною.

Також вони здатні відмінно зберігати тепло в приміщеннях і суттєво поглинають шум з вулиці.

Вентильований фасад стає все більш популярними так, як вони відмінно зберігають будівлю, дають можливість стінам дихати і надають фасаду дуже привабливий і дорогий зовнішній вигляд.

Також вони здатні відмінно зберігати тепло в приміщеннях і суттєво поглинають шум з вулиці. У цій статті ми розберемо основні відмінні риси різних Відо, якими володіє вентильований фасад.

Під час монтажу необхідно строго дотримуватися всіх вимог, так як якщо зменшити зазор між утеплювачем і облицюванням, то вони можуть злипнутися тим самим накопичуючи в собі вологу, що може бути згубно для всієї конструкції.

Конструктивні особливості

Вентильований фасад заснований на каркасі, який може бути абсолютно різний не тільки за конструкцією, але і за матеріалом, який застосовується для його виготовлення.


На сьогодні існує три основні різновиди каркасів для такого різновиду фасадної обробки, а саме:

Дерев'яні - така конструкція має невеликою масою і відносною дешевизною. Для збірки потрібно зовсім мало часу, так як елементи з'єднуються простим скручуванням саморізами за допомогою шуруповерта. При правильному монтажі і обробці деревини, каркас легко може простояти двадцять-тридцять років.
Металеві - найбільш міцна різновид, а й ціна за такий каркас істотно вище ніж у дерев'яного. Монтаж навісних вентильованих фасадів на металевий каркас потрібно трохи більших зусиль ніж дерев'яний, так як все елементний володіють істотним вагою, а для з'єднання буде потрібно додатковий інструмент. Термін експлуатації таких конструкцій може досягати більше сімдесяти років.
Комбіновані - найбільш поширена конструкція, завдяки своїй дешевизні і достатньої міцності щоб утримувати досить важкі оздоблювальні матеріали. Дуже добре підходять для облаштування каркасів під метал, панелі та інше. Термін експлуатації знаходиться в межах сорока років.

Переваги та гідності
Вентильований фасад має такі переваги:
Довгий термін експлуатації, не менше тридцяти років.
Привабливий зовнішній вигляд.
Простий і швидкий монтаж.
Широкий асортимент оздоблювальних матеріалів.
Велике розмаїття кольорів і фактур.

Похожие страницы: