​Усунення запахів і засмічень своїми руками

Напевно у вашому житті хоча б раз, але відбувався прикрий казус, пов'язаний із засміченням унітазу або раковини. І не завжди усунути його було просто і швидко. У цій статті ми підкажемо декілька простих методів швидкого позбавлення від таких побутових неприємностей, таких як засмічення і запах в трубах, раковинах і унітазах.

Надмірне скупчення в гирлі, сифоні або трубі різної бруду, швидше за все призведе до засмічення.

Для видалення засмічення в унітазі можна спробувати такий спосіб як "Лялька". "Лялькою" називають невеликий мішечок приблизно з великий кулак, наповнений піском. Мішечок прив'язують до міцній мотузці і змивають в унітаз. Дія "Ляльки" полягає в тому, що вона потрапляючи в унітаз за допомогою своєї ваги проштовхує утворився засмічення в відвідну трубу.

Вы можете приобрести качественные запчасти для европейских грузовиков о самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо цей спосіб не виявився ефективним, можна скористатися старим перевіреним вантузом. Для більшої ефективності рекомендуємо закласти отвір сифона. Застосування вантуза створюють в трубах значний тиск, в результаті його впливу засмічення проходить в відвідну трубу.

Ще одним із способів усунення щільних спресовані засмічень є застосування троса діаметром близько восьми міліметрів. Знаходяться на кінці троса потовщення потрібно ввести в трубу, і обертати за годинниковою стрілкою. Якщо цей метод і не очистить засмічення, то в будь-якому випадку зробить його менш щільним. Застосовуючи даний метод на керамічному унітазі будьте особливо обережні, тому що великий ризик його пошкодити.

Визначити починається засмічення досить легко - це вода яка повільно або взагалі не йде в каналізацію. Основним фактором засмічення на кухні є жирові відкладення, які збираються в трубах і там же накопичуються. Для того, щоб вони не утворювалися використовують такий пристрій, як жироуловитель для харчових відходів, тільки невеликого розміру під мийкою. Іноді такий засмічення можна усунути пустивши в раковину струмінь гарячої води з крана.

Так само засмічення в трубі, допоможе усунути розчин соди (каустичної) або розчин лугу. Приготований розчин залишити в трубі на одну годину, після цього промити слив і прочистити вантузом.

Для усунення засмічень у випуску ванни можна такими ж способами, тому що причини виникнення засмічень практично нічим не відрізняються.

Запах, який може з'явиться в трубах, найчастіше з'являється через пошкодження пов'язаних з пошкодженням каналізаційних труб.

Всі сантехнічні пристрої в квартирах з'єднані однією загальною трубою, яка може засмітитися не з вашої вини.

Якщо ви перепробували всі поради з цієї статті і вам нічого не допомогло, то настійно рекомендуємо вдатися до допомоги кваліфікованого сантехніка.

Похожие страницы: