Старовинні книги

Старовинними або антикварними можна вважати книги, видані до 1935 року. Раніше старовинними називали книги, надруковані до 1917 року, проте зараз рамки трохи розширили. Якщо книга видана після 1935 року, то її зазвичай називають старої або букіністичної.
Як продати старовинні книги

Продати старовинні книги зараз не важко. Зробити це можна навіть не виходячи з дому, через інтернет. Для цього можна зареєструватися і виставити ваш екземпляр в продажу на нашому сайті. Коли на книгу знайдеться покупець, на зазначену вами електронну пошту прийде лист з його е-мейлом. Після чого в особистому листуванні ви зможете обговорити всі деталі угоди.

Вы можете приобрести уникальные антикварные книги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Якщо ви не розбираєтеся в старовинних виданнях, то при виставленні вашого примірника в продаж, фахівець підкаже вам адекватну ціну і поправить опис якщо буде потрібно. Перед винесенням, рекомендуємо вам ознайомитися з особливостями оцінки і тим, як краще фотографувати книги.
Ціни на старовинні книги

Ціни старовинних книг

Цена на ту, чи іншу антикварну книгу може сильно відрізнятися в більшу або меншу сторону в залежності від багатьох факторів.

Такими факторами є, наприклад:

1. Рідкість видання - визначає перш за все ціну книги. Створено безліч каталогів рідкісних книг, які оцінюються бібліофілами дуже дорого.

2. Стан примірника - більш пізніше видання в отличном состоянии може коштувати набагато більше, ніж стародавня книга, яка розпадається по сторінках і з вирваними ілюстраціями.

3. Наявність ілюстрацій, інформативність видання та багато іншого. Чим більше ілюстрацій, тим вище ціна.

Дистанційно оцінити книгу буває дуже складно. Для правильної оцінки потрібно отримати якомога більше фотографій: плетіння, корінця, титулу, сторінок, ілюстрацій. Для оцінки вашого примірника ви можете надіслати запит через форму зворотного зв'язку з описом видання, яке хотіли б продати.

Похожие страницы: