Стандартний матеріал металевої каркасної системи

Стандартний матеріал металевої каркасної системи - це листовий алюміній, товщиною 0,6 мм. Другий етап - додання металу необхідної форми, залежно від розмірів приміщення і декоративного рішення. Далі, метал забарвлюється професійною порошковою фарбою, яка захищає метал від корозії.

Профільну систему рекомендовано використовувати стандартну, але при бажанні замовника вона змінюється на будь-які інші (конструктори профілів різних геометричних форм і ліній). Лицьова панель виконується з максимально прозорого матеріалу, для прикладу можна застосувати полікарбонат, полістирол, оргскло. Створення рівномірного засвічення і «пожвавлення» загальної системи здійснюється за рахунок використання сучасних світлодіодних кластерних систем.

Застосування світлодіодів обумовлено створенням рівномірного пучка світла, спрямованого на лицьову панель. Явні переваги системи: низьке енергоспоживання, можливість роботи споживання від 12 В, відсутність обслуговування, довговічність світлодіодних кластерів. Реалізація представленої технології можлива як у бізнесі, так і для власних потреб громадян, що вирішили урізноманітнити похмурі й сірі пейзажі.

Похожие страницы: