Стіна буде виглядати більш грунтовно

На даний момент все менше будується панельних будинків і все більше монолітно-панельних, практично скрізь використовується монолітний каркас. Мінуси монолітно-панельних будинків: стики в зоні примикання зовнішніх стінових панелей до каркаса будинку можуть «гуляти» до нескінченності, а на стінах мають балкони кути можуть розкриватися постійно. Для вирішення даних проблем слід використовувати пластичні штукатурки, стійкі до утворення тріщин оздоблювальні матеріали, а іноді рекомендується закрити проблемну стіну зсередини гіпсокартонної обшивкою на каркасі. Стіна буде виглядати більш грунтовно, а в будинку стане тепліше. Також існують проблеми з вентиляцією їх досить просто вирішити за допомогою установки припливних клапанів у вікна і електричних вентиляторів примусової витяжки.
Цегляні будинки більш трудомісткі в процесі будівництва і мають більш високі експлуатаційні характеристики. Але сьогодні вони витісняються більш технологічними цегляно-монолітними будинками. В основі будівництва такого будинку лежить монолітний каркас із залізобетону, а зовнішні огороджувальні стіни цегляні.

Давайте спочатку більш докладно зупинимося на резистивном кабелі, тобто розглянемо, як він потроєний і, які його різновиди використовуються при влаштуванні електричних теплих підлог, об'єднаних одним загальною назвою - конвекційні. На відміну від інфрачервоних підлог, про які я розповідав у своїй статті «Інфрачервона тепла підлога», конвекційні підлоги обходяться набагато дешевше. Однак, якщо у конвекційних підлог з ладу виходить якась ділянка кабелю, то Пристрій резистивного електричної теплої полаперестает функціонувати вся опалювальна система. І хоча пошкоджену ділянку легко можна знайти за допомогою спеціального обладнання, для його ремонту потрібно розібрати підлогове покриття. Це досить просто зробити, якщо поверх резистивного кабелю не покладена бетонна стяжка, а якщо така є, то ремонт резистивного електричної теплої підлоги стане великою проблемою. Та й опалювати приміщення, якщо електричний конвекційний стать є основною опалювальною системою, в період проведення ремонтних робіт не вийде.

Похожие страницы: