Системи «розумний будинок» - управління інженерними комунікаціями

Системи «розумний будинок» є рішення, що дозволяють здійснювати управління інженерними комунікаціями, освітленням, пристроями безпеки, аудіо- та відеотехнікою. В їх основі лежать комплекси інтелектуальної автоматики, які завдяки своїй багатофункціональності можуть використовуватися у побутовій і промисловій сферах.

Фахівці компанії A. P. Technology розробляють проекти і здійснюють монтаж систем керування «розумний будинок» в Москві, використовуючи передові рішення в області електроніки. Визначення ціни типових рішень виконується відповідно до використовуваної компонентної базою.


Комплекс Smart House дозволяє здійснювати управління практично будь-якими електронними пристроями. Реалізація проекту «розумний будинок» дозволяє створити систему, що працює відповідно до побажань її власника. Вона може здійснювати управління такими пристроями:

освітлювальними приладами;
автоматичними ролетами і жалюзі;
кліматичним устаткуванням;
мультимедіа;
системами контролю доступу та спостереження;
пристроями дистанційного керування.


Переваги використання «розумного будинку»


Комфорт і безпеку. Можливості smart-технологій допомагають організувати комфортний простір, в якому функціонування всіх приладів в приміщенні стає максимально зручним. Автоматизація процесів також дозволяє контролювати температуру і вологість. Крім цього, системи «розумний дім» запобігають вплив людського фактора на роботу електронних пристроїв, що істотно знижує ризик виникнення аварійних ситуацій.

Похожие страницы: