Роботи при ремонті квартир та апартаментів

Ви плануєте провести ремонт своєї трикімнатної квартири .... В першу чергу потрібно визначитися, що Ви очікуєте отримати в результаті ремонту, а значить, який вид ремонту дійсно необхідний.

Наприклад, косметичний ремонт недорого коштуватиме. В результаті квартира придбає лише новий інтер'єр. Капітальний ремонт передбачає не тільки заміну застарілих комунікацій, а й організацію перепланування квартири. Євроремонт додасть квартирі блиск, високу естетичність і функціональність завдяки високій якості матеріалів і сучасним дизайнерським рішенням.

Зрозуміло, перша стадія будь-якого ремонту - це проектування. На цій стадії фахівці нашої компанії спільно з замовником вирішують, як планується після ремонту використовувати приміщення квартири, до якого функціоналу їх «прив'язати» з урахуванням кількості проживаючих у квартирі членів сім'ї.

Найпоширенішими є такі функціональні варіанти:

вітальня і дві спальні;
вітальня, спальня і дитяча кімната;
загальна кімната, кабінет і спальня.

Природно, існують і інші варіанти функціонального розподілу приміщень, які можна використовувати. Найскладнішим завданням, на думку фахівців, є дизайн і обробка вітальні або зали. Адже там можуть знаходитися всі члени сім'ї, а значить необхідно врахувати переваги кожного.

Для дизайну спальні рекомендуються спокійні кольори стін і стелі і м'яке освітлення, що сприяє гарному відпочинку.

У дитячій кімнаті виділяють ігрову зону і зону сну. А якщо дітей декілька, то для кожної дитини влаштовується окремий куточок.

Звичайно, практично всіх замовників цікавить в першу чергу ціна ремонту трикімнатної квартири. Однак, відразу на місці назвати хоча б приблизну вартість робіт навіть для квартири типового планування неможливо. Справа в тому, що ціна залежить від різних питань, а саме: вартість оздоблювальних матеріалів, конструктивні особливості будинку і планування самої квартири, обсяг планованих робіт і багатьох інших.

Сегодня при строительстве резервуаров и баз важно соблюдать все требования Ростехнадзора. Эти условия выполняет компания "Химсталькон-Инжиниринг", когда выполняет строительство и Монтаж вертикальных резервуаров под ключ и в короткие сроки. Специалисты фирмы "Химсталькон-Инжиниринг" ответственно подходят ко всем этапам работ по проектированию и возведению резервуаров для хранения сырой нефти.


Якщо Ви вирішили скористатися послугами нашої компанії, то наші фахівці проведуть детальний огляд квартири, обов'язково уточнять Ваші побажання, розроблять дизайн, складуть попередній кошторис витрат і узгодять її з Вами. Тільки після цього буде відома повна вартість ремонту. Після узгодження всіх питань починається сам ремонт.

Висококваліфіковані майстри нашої компанії раді надати свої послуги і виконати ремонтні роботи у Вашій квартирі з високим професіоналізмом.

Похожие страницы: