​Ремонтуємо стару ванну

Ремонт старої ванни своїми рукаміРаньше у всіх квартирах стояли, а у кого-то може до цих пір стоїть чавунна ванна. В середньому термін її експлуатації складає 25 років. Раніше при будівництві квартир, у ванній кімнаті спочатку встановлювалася ванна, а вже потім ставили двері в приміщення. Як правило, двері, встановлена в ванну кімнату досить вузька. Виходить, для того щоб змінити стару ванну на нову, необхідно виламувати двері і частина стіни. Тобто фактично доведеться затівати ремонт. Що можна зробити? І як обійтися без великих грошових втрат? Виявляється, вашу стару ванну можна відремонтувати прямо на місці, без заміни її на нову. Для цього існує кілька способів.

Заказать профессиональный ремонт Вы можете на сайте www.remont-kvartirspb.com/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Акриловий вкладиш. Вкладиш з акрилу вставляється в стару ванну, яка використовується в даному випадку як каркас. Цей вкладиш щільно саджають на спеціальний клей. Гарантований термін експлуатації ванни з таким вкладишем складе не менше 15 років. Які основні переваги акрилового вкладиша? Він володіє антибактеріальними властивостями. Він не втягує в себе бруд і іржу. Він стійкий до будь-яких тріщин, подряпин. Вода в такій ванні остигає набагато повільніше. До його недоліків можна віднести те, що він підходить не всіх форм і розмірів ванн. Також потрібно мати на увазі, що коли встановлюють вкладиш в ванну, доводиться демонтувати кахельну плитку по периметру ванни, т. Е. Без ремонту потім не обійтися.

Емалювання. Якщо ви не хочете змінювати свою стару чавунну або сталеву ванну, то просто зробіть її емалювання. Для цього не потрібні монтажні роботи, варто це недорого, та й проводити її можна стільки раз скільки вам захочеться. На початку ванну очищають від всього бруду, потім знежирюють спеціальними складами, далі замазують відколи й подряпини ґрунтовкою, а в кінці наносять кілька шарів емалі. Сушка ванній становить 3-4 дня. До недоліків емалювання можна віднести те, що термін експлуатації такої ванни складе всього 5 років, зате далі можна проводити процедуру повторно.

Наливна ванна. Даний спосіб реставрації - найновіший, найсучасніший. Наливна акрил вдає із себе рідкий пластик, який наливається по бортах ванни. Акрил, стікає вниз і заповнює всі наявні відколи, тріщини і подряпини. Ванна стає ідеально гладкою (не ковзає), більш естетичною, а акрил формує дуже міцне покриття. Також акрилова ванна не вбирає бруд і не має пір, а на дотик вона «тепла». Як перевага, акрилове покриття прослужить до 25 років, після чого процедуру можна повторити. До недоліків можна віднести довгий висихання ванни - в середньому 4 дні. На цей час краще відключити воду, так як якщо із змішувача почнеться текти, то сліди від крапель води обов'язково залишать вм'ятини на дні ванни.

На закінчення хочеться відзначити, що який би спосіб реставрації ви не вибрали, будь-хто із них вийде і простіше, і дешевше, ніж установка нової ванни.

Похожие страницы: