Поєднання кухні з балконом

У багатьох з нас гостро стоїть проблема нестачі корисних квадратних метрів на кухні, і тому особливо популярна тема про те, як збільшити кількість цих самих корисних метрів і за рахунок чого? Деякі господині навіть готові пожертвувати іншими кімнатами заради отримання повноцінного кухонного простору або суміщення кухні та їдальні. Зараз дуже популярна ідея збільшення квадратури за рахунок приєднання лоджії (або балкона) до маленьких приміщень. Кухня, поєднана з балконом - ось рішення для маленької і головною кімнати в квартирі!

Квартиры на любой вкус от ЖК Лесной квартал, хорошая планировка комнат, рядом с домом есть все, что необходимо для комфортного проживания.

Після суміщення балкона з кухнею квартира набуває на тільки додаткову родзинку, але і комфорт. Вся сім'я зручно і комфортно розміститься за вечерею або сніданком, насолоджуючись великим і затишним приміщенням, особливо якщо цю знову знайдену площу використовувати як зону відпочинку або маленький зимовий сад. А про переваги для господині і говорити не доводиться: тепер все зручно поміщається і легко знаходиться.

Варіанти об'єднання балкона з кухнею

Поєднати балкон з кухнею можна двома способами:
Знімати двері і вікна балкона, при цьому залишивши ділянку стіни під вікном;
Зняти віконний і дверний отвір разом з підвіконним ділянкою стіни, в результаті отримавши широкий отвір на присоединяемое приміщення.

Значна зміна в плануванні квартири необхідне узаконити, тобто отримати дозвільну документацію на необхідну зміну. У першому випадку, коли знімається тільки вікно, двері та поріг - отримання дозволу не потрібно. А з останків підвіконного фрагмента стіни можна зробити стильну барну стійку, яка буде дуже гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр кухні.

У другому випадку вносяться зміни вимагають міняти всю планування квартири і для цього буде потрібно переоформлення в БТІ. Рекомендується ще до початку робіт отримати всі необхідні документи. Можна отримати і після (не факт!), Але з оплатою штрафу за самовільне перепланування. Але в цьому випадку простір дійсно значно збільшується.

У панельному будинку практично неможливо отримати дозвіл на приєднання балкона, простіше це зробити в цегляному будинку. Якщо Ви щасливий володар квартири в цегляному будинку, то на несучій стіні можна без проблем прибрати віконний блок, на самонесущей просто збільшити отвір.


Про приєднання балкона до кухні
При з'єднанні балкона і кухні необхідно робити ремонт і утеплення балкона, оскільки тепер зовнішній кордон балкона стане єдиним захистом від зимового холоду, спеки та інших несприятливих чинників. Для скління використовують склопакети, причому двох- або трикамерні. Бажано, щоб стулок було не менше двох. Потім утеплювати вікна можливості не буде, і краще відразу подумати про надійної теплоізоляції віконних блоків.

Дуже важливо утеплити стіни, виключивши тим самим продування і промерзання приміщення колишнього балкона. Потрібно ретельно закрити всі щілини, на підлозі зробити нову цементно-піщану стяжку, яка вирівнює підлогу і підготує його до подальшої укладання підлогового покриття. Можливо, на балконі є стік, його потрібно акуратно закласти. Якщо у сусідів зверху чи знизу балкони не утеплені, то необхідно робити не тільки теплоізоляцію, але і пароізоляції, так як скупчення конденсату не є добре.

На підлозі бажано зробити підігрів. Всупереч розповідями про те, що електричний тепла підлога споживає дуже мало електрики, краще зробити обігрів, приєднавши труби до центрального опалення. Але, знову ж таки, тоді буде залежність від того, дали опалення або ще не дали. Вибір системи теплої підлоги надається самому власнику.

Який матеріал використовувати в якості фінішного підлогового покриття буде залежати від загального дизайну кухні, від вимог мешканців квартири і фінансових можливостей. В якості підлогового покриття часто укладають керамічну плитку, тому що і мити легко, і прослужить довго. В цьому випадку пристрій теплої підлоги дуже бажано, адже плитка так швидко настивает.

Похожие страницы: