Планування бюджету для ремонту кухні

Будь-який ремонт квартири, будь він косметичний або євро, несе великі фінансові витрати. У багатьох людей, які вирішили оновити та відремонтувати кухню свого будинку, є обмежені ресурси. Тому дуже важливо заздалегідь спланувати бюджет на ремонт приміщення, щоб в майбутньому уникнути непередбачених сюрпризів.

Купити бухоблік за вигідною ціною Ви можете на нашому сайті.

З чого почати?
Планування бюджету - не таке вже й легка справа. Тут важливо врахувати всі дрібниці і нюанси. Лише в цьому випадку можна скласти найбільш точну кошторис.

Для початку потрібно ретельно продумати майбутній дизайн інтер'єру. Якщо ви ще точно не визначилися із загальною картиною кухні, то пошукайте на просторах інтернету кухні економ класу, які вам сподобаються і підійдуть в фінансовому плані.

Не варто шкодувати часу на повне продумування дизайну. У майбутньому такий серйозний підхід допоможе скоротити непередбачені витрати.

Другим кроком до складання кошторису стане масштабувати креслення вашої кухонної кімнати. Зобразіть схематично гарнітур, який ви підібрали. І продумайте, з якого боку його краще встановити.

Також сучасні 3D-програми допоможуть потрапити в віртуальну реальність вашої нової кухні. Вони дуже зручні і прості у використанні.

Вибирайте відповідний для себе варіант і переходите до другого кроку.

Крок 2 - «Складаємо кошторис і шукаємо на чому заощадити»
Тепер вам потрібно скласти список всіх будівельних матеріалів, які будуть задіяні під час ремонту. Тут дотримуйтесь конкретику. Пишіть точну кількість банок з фарбою, шурупів, болтів, малярних кистей і інших інструментів, які ви збираєтеся використовувати.

Далі, відвідайте магазин, де ви справите закупівлю товару, і уточніть вартість всіх позицій. Уточніть у адміністратора діючі знижки та акції. Цілком можливо, що ви зможете вигідно отоваритися. Впишіть ціни в підготовлену кошторис і підрахуйте приблизні витрати.


Крок 3 - «Передбачаємо непередбачене»
Як не крути, але додаткові фінансові витрати все одно будуть. Неможливо розпланувати все з точністю до рубля. Дизайнери і проектувальники радять заглянути в чек-лист так званих «непередбачені»:
вивіз сміття;
шурупи, гвинти, болти і інша фурнітура для кріплення меблів, мийки, стелажів, лічильника та інше;
малярні кисті, валики, лотки, будівельні шпателі;
наждачний папір і інші схожі інструменти;
оплата дизайнерам і робочим (якщо ви залучаєте сторонніх фахівців);
спецодяг: комбінезони, рукавички, маски, захисні окуляри;
подовжувачі та перехідники.

Такі дрібниці здатні відчутно вдарити по кишені. Тому візьміть на озброєння все дрібні деталі, які знадобляться вам для ремонту.

Таким чином, ви зможете самостійно скласти кошторис і спланувати свій бюджет для поновлення кухонного інтер'єру. Дотримуйтесь цих правил, і ви зможете істотно заощадити на непотрібних витрат. А ремонт у вашій новій кухні стане справжнім передчуттям того, що вийде в результаті.

Похожие страницы: