Перевага басейнів з нержавіючої сталі

Компанія ТОВ «Фаберстрой» здійснює проектування, поставку, монтаж і обслуговування басейнів з нержавіючої сталі і систем водопідготовки на території Російської Федерації. Компанія «Фаберстрой» з 2008 року твердо закріпилася на ринку басейнів і має великий досвід в їх будівництві. Спільно з нашими партнерами був накопичений великий досвід в технології обробки нержавіючих сталей, профілювання, зварювання та фінальної обробки поверхні.
Басейни з нержавіючої сталі мають високу якість і відповідають стандартам ISO.

Перевага басейнів з нержавіючої сталі.
Практично необмежений термін служби
Простота і надійність конструкції
Проста будівельна підготовка
Короткий термін реалізації об'єкта
Стабільність використовуваних матеріалів (не тріскається, не старіє і зберігає свій первісний вигляд)
Можливість розміщення в важкодоступних місцях (парковка, дахи будівель і т.д.)
Можливість модернізації і дооснащення додатковими аксесуарами та обладнанням в будь-який час
Використання гігієнічно нешкідливих матеріалів на яких не осідають водорості, і як наслідок легка очистка та мінімальні вимоги до експлуатації і технічного обслуговування

Опис конструкції басейну з нержавіючої сталі.
Бічні стінки, як правило, гладкі, з одного боку з полірованого металу, де верхня частина створює так званий переливної край через який, вода переливається в жолоб покритий гратами. Переливний край може служити одночасно як ручний захоплення. Ця система забезпечує тихий відведення води в переливний жолоб і створює ефект паряться гладі води над обхідною доріжкою.
Переливні краї призначені для забезпечення 100% -відводити басейнової води і перекриті ґратами з ABS-пластика або неіржавіючої сталі.
Циркуляція води в басейні забезпечується системою регульованих донних сопел, які розташовані в спеціальних донних лотках, що забезпечує 100% водообмін без будь-яких глухих зон.
Дно басейну з глибиною менш, ніж 900 мм, виготовлено з нержавіючої листової сталі з покриттям проти протектором, у більш глибоких басейнів листи з нержавіючої сталі з гладкою поверхнею. Входи в басейн (сходи) і поручні також зроблені з нержавіючої сталі з протектором. Аксесуари - наприклад стартові тумби, перила, лавки, водоспади, освітлення, противотоки, більшості випадків є невід'ємною частиною басейну.
Нержавіюча сталь в порівнянні з іншими доступними матеріалами для будівництва басейнів в даний час порівняльних за вартістю і дають набагато більш високий термін служби і якість.

Хід будівництва.
На заздалегідь підготовлену фундаментну плиту встановлюються стінові блоки довжиною від 3 до 5 м, що включають в себе переливної жолоб і заставні елементи. Після чого нівелюється весь периметр басейну і кріпиться до фундаментних блоків обхідної доріжки. Таким чином ми отримуємо ідеально рівну поверхню переливної крайки.
Після закінчення монтажу стін приступаємо до монтажу системи донних каналів і заповнення пустот піщано-гравійних ущільнювачем, який дає підставу для листів з нержавіючої сталі на дні басейну.

Похожие страницы: