Монтаж вентиляційних систем


Наявність хорошої вентиляції створює комфортні умови життєдіяльності людини і є запорукою тривалої і ефективної експлуатації будь-якого приміщення, запобігання його від вологи і вогкості.

Існують відмінності в монтажі побутової вентиляції та вентиляції промислової. Як правило, проект централізованої системи промислової вентиляції розробляється вже на етапі проектного завдання, а її монтаж проводиться за участю великої кількості фахівців різного профілю. Побутова вентиляція також передбачена в кожному проекті новобудови, однак нерідкі випадки, коли в процесі будівництва та оздоблення будинку через попадання будівельного сміття ефективність такої системи різко падає.

Ось чому монтаж (перевірку працездатності та обслуговування) системи побутової вентиляції нерідко включають в загальну вартість ремонту квартири в новобудові.

У побутових приміщеннях квартири або котеджу використовують, як правило, витяжну вентиляцію. За допомогою системи витяжної вентиляції, на зміну виходять з житлового приміщення повітряним потоків, надходить свіже повітря через відкриті вікна, спеціальні вентиляційні отвори, з сусідніх приміщень.

 

В наши дни планшеты получили широкую популярность и фирма Lenovo уже завоевала лидерство в их производстве и продаже. Заказать новый и официальный планшет lenovo каждому покупателю рекомендуется на сайте компании Smart Modern Technologies / Современные мудрые технологии по выгодной цене и с гарантией качества.

 
Як приклад примусової вентиляції можна привести звичайну кухонну витяжку, за допомогою якої виводиться назовні нагріте повітря, просочений випарами і небажаними запахами.

Припливно-витяжна система вентиляції передбачає обов'язкову установку спліт-системи.

Ванна кімната, сауна, басейн також повинні володіти високоефективною системою вентиляції. В іншому випадку в приміщеннях квартири або котеджу внаслідок підвищеної вологості можлива поява цвілі і грибка.

Загальна вентиляційна система квартири або котеджу поряд з вентиляційними каналами та шахтами включає в себе також ряд різних елементів: нагрівачі повітря, самі вентилятори, дифузори, різні фільтри, повітроводи, автоматику і т.д. Квартирна вентиляційна установка монтується, як правило, на балконі або лоджії, в будь-якому технічному приміщенні або безпосередньо під вікном квартири. Перед тим, як потрапити в квартиру, повітря очищається спеціальними фільтрами від різних домішок і зовнішньої пилу і доводиться до встановленої температури.

Наша компанія має солідний досвід проектування і монтажу систем побутової вентиляції. Кваліфіковані фахівці компанії здатні створити затишну атмосферу і сприятливий мікроклімат у Вашому домі.

Похожие страницы: