Куточок - алюмінієвий профіль, що відрізняється легкістю і міцністю

Такий вид алюмінієвого профілю, як куточок, знайшов широке застосування в багатьох сферах, пов'язаних з людською діяльністю. З їх допомогою виготовляються найрізноманітніші конструкції. При цьому вони не поступаються за міцністю металевим аналогам, а вага їх значно менше.

Завжди у продажу алюмінієві куточки на цьому сайті за найкращою ціною.

Якими бувають алюмінієві куточки

Алюмінієвий куточок може бути різних видів. Загальноприйнято наступне поділ:

Декоративні. Використовуються в процесі виготовлення меблів з метою поліпшення її зовнішнього вигляду. Крім того, з їх допомогою монтуються скла кріпляться полиці. Вони здатні нести на собі велике навантаження при незначному вазі.

Перфоровані. З його допомогою створюються правильні геометричні поверхні в процесі облицювальних робіт. Купити цей куточок необхідно тим, хто хоче захистити зовнішні кути від механічних пошкоджень.

Профільовані. Їх призначенням є з'єднання різних елементів конструкцій, які використовуються в процесі проведення будівельних або господарських робіт. У Москві вони представлені у великому діапазоні ширини і довжини. Вони знайшли широке застосування завдяки наявності міцності, поєднаної з гнучкістю і доступності цін.

Анодовані. Застосовуються там, де підвищений рівень вологості може призвести до окислення поверхні куточка. Якщо вони від виробника, то вони повинні мати матову поверхню.

Полками. У залізобетонних конструкціях з їх допомогою здійснюється зміцнення для протидії механічних впливів. Тому вони найчастіше купуються оптом.

Різностатеві. Часто використовуються для обрамлення арок. Обумовлено це їх здатність зберігати задане положення при проведенні монтажних робіт.

Де ще використовуються алюмінієві куточки

Завдяки великій різноманітності конфігурацій, алюмінієвий куточок може використовуватися для наступних цілей:

Для монтажу офісних перегородок.

Для виготовлення і встановлення вікон і дверей.

Як декоративні елементи при оформленні залів, в яких планується проведення виставок.

При виготовленні меблів.

При зведенні будівельних конструкцій, за умови, що вони не є несучими.

Широта спектра застосування обумовлена наявністю великої кількості позитивних властивостей. Вони гнучкі, пластичні, міцні. Це дозволяє при проведенні робіт замовити саме такий профіль, який потрібен.

Похожие страницы: