Художній паркет - це багатокомпонентна композиція

Скептики стверджують, що з плином часу паркет стирається і приходить в непридатність. Подібні висловлювання не позбавлені здорового глузду, але про якому відрізку часу йде мова невідомо - про це скептики, як правило, замовчують. Щоб хоч якось оцінити можливі терміни експлуатації паркетних покриттів, варто згадати про Ермітаж: в залах Зимового палацу №№168-173 настелен художній паркет, вік якого налічує більше двох століть. Протягом багатьох десятиліть вищезазначені зали щодня відвідували сотні екскурсантів, але навіть вони не змогли зруйнувати покриття. Справедливості заради варто відзначити, що художній паркет Ермітажу піддавався реставрації, однак потрібно враховувати, що все-таки мова йде про реставрацію, а не про заміну. Чи зможе будь-яке інше підлогове покриття, за винятком каменю, витримати подібний режим використання? Навряд чи - воно зруйнується вщент.


Секрет такої зносостійкості не приховати в будь-яких втрачених технологіях - сучасний паркет нітрохи не гірше того, що настелен в залах Зимового палацу, а по ряду характеристик навіть перевершує палацовий. Все-таки технології виробництва значно вдосконалилися, і це позитивно позначилося і на якості паркетної продукції.
Складові художнього паркету

Художній паркет - це багатокомпонентна композиція, що складається з сотень елементів. Паркетну композицію можна порівняти з художнім полотном, на якому безліч мазків пензлем - окремих дощечок - утворюють окремі фігури, і вже ці фігури формують цілісну, гармонійну і красиву картину.

розетки на паркеті

До основних деталей художнього паркету відносяться:

круглі, овальні і прямокутні розетки (як правило, їх розташовують в центрі приміщення);
бордюри (плоскі лінії, що обрамляють приміщення або окремі зони);
фонові модулі (фонообразующіе деталі прямокутної форми);
декоративні фрагменти (модулі з інкрустацією і гравіюванням).

Цінове питання

Визначити вартість укладання художнього паркету, виходячи тільки з квадратури приміщення, не вдасться - вартість паркетних композицій розраховується індивідуально. При цьому враховується безліч нюансів, але найбільший вплив на ціноутворення надає перелічені нижче аспекти:

складність композиції (Наявність бордюрів, розеток і декоративних елементів тягне подорожчання художнього паркету);
число елементів. (Зв'язок прямо пропорційна: чим більше елементів - тим вище вартість композиції);
породи і сортність сировини.

Сегодня авторитетная фирма ООО "ЕвроДекорСтрой" возьмёт на себя самые сложные Работы по утеплению фасадов в Минске и области и даст пятилетнюю гарантию на свою работу, что обеспечит длительные сроки службы декоративных материалов и отделки.


Крім того, не варто забувати про витрати на підготовку: правильне укладання паркету на увазі вирівнювання статі та застосування спеціальних підстав.

якісний паркет

Ми готові зорієнтувати вас в ціновому питанні і озвучити приблизну вартість укладання паркету відразу після ознайомлення з вашими бажаннями. Зателефонуйте (495) 94-064-94, і «Столичний майстер» розповість про розцінки, терміни та умови виготовлення художнього паркету.
Про паркетних роботах

Якщо ви вирішили застосувати при ремонті квартири або будинку художній паркет, наша компанія готова допомогти вам у придбанні якісного матеріалу і його укладанні. «Столичний майстер» в змозі втілити в реальність будь-які задуми щодо художнього паркету, аж до палацових варіантів і екстраординарних за складністю рішень. Нам є чим приємно здивувати наших клієнтів: вибір художнього паркету практично необмежений, і ми готові до співпраці з кожним замовником. Зрозуміло, на всі види паркетних робіт наша компанія надає відповідні гарантії.

Похожие страницы: