​Cкотч силіконовий, спінений чорний для вантажів і дзеркал, килимів, поліграфії

Ми пропонуємо наступні види клейкої стрічки:

Тонка клейка стрічка - це клейка стрічка на тонкій поліпропіленової або паперовій основі покрита з одного боку лайнером з паперу. Тонкий скотч двосторонній застосовується для нескладних робіт без особливого навантаження, для склеювання паперу, картону, тонкого пластику тощо.

Качественный скотч двухсторонний купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Посилена клейка стрічка - це двостороння смуга на основі міцної пет плівки з особливим клеєм сильної фіксації, закритий лайнером з поліетилену червоного кольору, або паперовим лайнером. Основне призначення посиленою стрічки - це склеювання між собою різних матеріалів з екстремальними навантаженнями на відрив, використання при високих або дуже низьких температурах, при попадання сонячних променів і вологи. Посилений скотч двосторонній прозора підходить для зрощування банерних тканин, плівок і паперів, вклеювання сенсорів, екранів, плат в телефони та іншу електроніку, виробництва різного роду ПОС матеріалів (полиць, цінників в холодильники).

Для машинної поклейки - це спеціалізований вид клейкою скотча з великою намотуванням, і слабким клеєм для використання в за допомогою спеціальних машин. Скотч двосторонній для машинної поклейки відрізняється слабо клейкою основою і застосовується в основному для тимчасової фіксації матеріалів при проведення рекламних акцій і компаній.

Тканинний двосторонній скотч - це спеціальний скотч на основі з поліпропіленової тканини покрита особливим клейовим шаром і закритий паперовим лайнером. Основна сфера застосування тканинної клейкої стрічки це монтаж підлогових покриттів (лінолеум, ковролін).

Двосторонній спінений білий скотч - це спінений поліетилен, покритий клейовим складом з двох сторін, може бути з паперовим або поліетиленовим лайнером. Використовується при виробництві рекламної продукції, при монтажі, гачків. власників панелей. Скотч двосторонній витримує значні навантаження на відрив і відшаровування, добре кріпиться на не рівні поверхні.

Двосторонній спінений чорний скотч - це поліетилен спінений чорного кольору заламінований клеєм з двох сторін, закритий лайнером з поліетилену червоного, зеленого або синього кольору. Широко використовується для монтажу балансувальних вантажів, кріплення мухобоек, ветровиков, світлодіодів.

Пеноакріловая клейка стрічка - це особливо міцний скотч, ціна на який суттєво вище ніж на інші види клейкої стрічки. Складається з спіненої прозорою акриловою основи з клею в рулоні, з червоним поліетиленовим лайнером, клейка стрічка без складу силікону і інших добавок. Використовується для зовнішніх робіт і конструкцій з великою вагою, витримує значні температурні навантаження, стійкий до старіння і вологи. Купити скотч двосторонній силіконовий по самій вигідною ціною можна прямо на сайті, зараз!

Скотч двосторонній знайшов своє застосування як в побуті, так і в багатьох галузях промисловості через свою легкості в застосуванні. Його використовують у поліграфічній промисловості, в будівництві і виробництві пластикових вікон, в автомобільній промисловості для складання декоративних деталей салону автомобіля, для кріплення балансувальних тягарців, ветровиков, дефлекторів, мухобоек, спойлерів, шильд і значків. Так само він широко застосовується в меблевій промисловості для кріплення дзеркал, гачків, декоративних деталей і світлодіодних стрічок. Скотч представляє собою рулон клейкої матеріалу з захисним лайнером. Лайнер це двосторонній особливий вид паперу просоченої особливим складом до якого не клеїться клей. Двосторонній силіконовий лайнер захищає клей з обох сторін. Щоб використовувати скотч двосторонній необхідно підготувати дві поверхні, що склеюються, очистити від сміття, пилу, в залежності від матеріалу поверхні знежирити (протерти спиртом). Від'єднати край стрічки, відміряти потрібний розмір і нанести на першу склеюється поверхню. У разі нерівностей і в залежності від обраної Вами клейкої стрічки можна в перші хвилини переклеїти і вирівняти недоліки і не рівності при поклейке. Потім приготувати другу склеюється поверхню, зняти захисний шар (лайнер), приклеєного до першої поверхні і приклеїти. Даний процес займає мінімум часу і позбавляє від додаткових кріплень і з'єднувальних отворів. Скотч спрощує роботи по установці автомобільних важків або поклейки ветровиков на автомобіль. Скотч купити легко, але необхідно чітко знати матеріали які будуть склеюватися.

Похожие страницы: