Чорнова і чистова обробка в новобудові

Перед тим, як купувати квартиру в новобудові, покупець звертає увагу на тип її обробки. Буває чорнова обробка і чистове оздоблення приміщення. Від типу обробки новобудови буде залежати, скільки буде потрібно часу і коштів на те, щоб відремонтувати нову квартиру. Відповідно, буде зрозуміло, чи зможуть новосели відразу заселитися в нову квартиру чи ні.

Хочете придбати нову квартиру, на сайті http://malahyt.com.ua/ua/conditions/price/ ЖК "Малахіт" представлений широкий вибір квартир.

Що входить в чорнову обробку квартири?
Чорнова обробка квартири від забудовника включає в себе тільки найнеобхідніші роботи. Простіше кажучи, це «коробка» з мінімумом виконаних робіт, без яких неможливо здати житло в експлуатацію.

Чорнові роботи в квартирі - це найбрудніші види робіт. Квартира з чорновим ремонтом - це квартира, в якій будівельниками зроблена цементно-піщана стяжка, виконано вирівнювання стін і стель і поставлена вхідні двері.

Бувають варіанти, коли в новобудові є тільки несучі конструкції і будівельниками виконано трасування по підлозі. Також в такій квартирі проведено опалення, водопостачання та електропостачання. Чи не встановлюється сантехніка (ванна, унітаз, раковина) і немає міжкімнатних дверей. Багато сучасні новобудови з чорновою обробкою здаються власнику з встановленими склопакетами і заскленій лоджій або балконом.

Здаючи в експлуатацію житло з чорновою обробкою, забудовник надає можливість власникові квартири з самого початку облаштувати її за власним смаком і бажанням. Чорнові роботи в новій квартирі простіше зробити з нуля, ніж переробляти чиюсь низькосортну роботу. Нічого ламати і переробляти не доведеться. Зауважимо, що ремонтувати таку квартиру, створюючи життєвий простір з чистого аркуша, дешевше і більш захоплююче. Адже в цьому випадку немає необхідності витрачати додаткові кошти на демонтаж невідповідних оздоблювальних матеріалів і результатів неякісної обробки. Але необхідно розуміти, що в такій квартирі без попереднього ремонту проживати не можна.

Необхідно міняти цементну стяжку підлоги, виконану будівельниками, так як якість її дуже низька. Те ж саме можна сказати і про вирівнювання стін і стелі. Іноді забудовник пропонує власнику квартири ще на етапі будівництва вибрати планувальне рішення квартири. Можна вибирати з готових варіантів, а можна запропонувати свій. Власний варіант може бути виконаний самостійно або з використанням послуг дизайнера, який розробить і складе індивідуальний проект квартири з урахуванням всіх Ваших побажань.

Новобудова з чорновим ремонтом - це зазвичай житло еліт-класу або бізнес-класу. Власник готовий витратити деяку суму грошей на облаштування своєї елітної нерухомості на власний смак. І, само собою, обробка квартири від забудовника - це зайві витрати і непотрібна головний біль.

Чистова обробка в новобудові
Новобудова з чистової обробкою придатна для проживання відразу після отримання ключів. Такий варіант обробки часто використовується в квартирах економ-класу, коли покупець все кошти вкладає в придбання житла, а обробку квартири на власний смак готовий відкласти на деякий час.

У новобудовах з чистової обробкою зроблена будівельна стяжка підлоги, змонтовані і оштукатурені міжкімнатні перегородки, встановлені вхідні та міжкімнатні двері. У кімнатах поклеєні прості шпалери або шпалери під фарбування. Пол часто вкрита лінолеумом, стеля пофарбований водоемульсіонкой. У санвузлі стіни пофарбовані, а на підлозі покладена керамічна плитка.

У новобудовах деяких забудовників можуть встановлюватися лічильники води, багатотарифні лічильники електроенергії, домофонне пристрій, в кухні - вітчизняна плита, а розводка водопостачання зроблена з металопластикових труб. Але слід пам'ятати, що список оздоблювальних робіт, вироблених в новому житлі, у кожного забудовника різний.

Дуже часто саме через стать в новобудові з чистової обробкою виникає необхідність зробити невеликий косметичний ремонт. Роботи з підлогою доставляють найбільше незручностей, і робити нову стяжку і ложить ламінат, паркет або паркетну дошку в такій новобудові краще до заселення.

Забудовник закуповує оздоблювальні матеріали великими партіями за низькою вартістю. Найчастіше така обробка може обійтися навіть дешевше, ніж якби покупець робив обробку самостійно. Таким чином, ціна квадратного метра в приміщеннях комерційної нерухомості або новобудов в більшій мірі залежить не від обсягу виконаних оздоблювальних робіт, а від класу (рівня) будинку. Однак, якість оздоблювальних робіт, виконаних будівельниками, може сильно відрізнятися і при виборі новобудови з чистової обробкою потрібно звернути увагу на якість матеріалів і виконаної обробки.

Похожие страницы: