Ціна на плиткові роботи

Якщо Ви вибираєте для облицювання керамічну плитку, то в результаті отримуєте радують око міцний підлогу і красиві стіни. Ціна на плиткові роботи складається з вартості плитки (і інших супутніх матеріалів) і вартості укладання плитки.

Вартість самої плитки залежить від її виду та якості. Крім того, при покупці керамічної вона завжди купується з деяким запасом. Справа в тому, що при виробництві плиткових робіт не виключається деяка псування матеріалу в процесі обробки і укладання плитки.

Щоб правильно укласти плитку, необхідні також супутні та витратні матеріали: шпаклювальні суміші, плитковий клей, роздільники плитки, силіконовий герметик, ущільнювач. Вартість укладання плитки залежить і від робочої поверхні - пів це або стіна. Не можна укладати на підлогу настінну плитку, тому що вона дуже тендітна і не витримує відповідну вертикальне навантаження.

Ціна плиткових робіт безпосередньо залежить від складності та площі приміщення. Фігурна плитка або ж плитка з малюнком вимагають більш ретельної укладання, більш кропіткої роботи.

Сильно залежать ціни і від стану поверхні (стіни або підлоги). Якщо, наприклад, потрібно просто покласти плитку, то вартість даних робіт одна, а якщо перед укладанням потрібно підготувати поверхню (вирівнювання, оштукатурювання), то ціна вже інша.

  

Сегодня для качественного лечения раковых метастаз всем больным рекомендуется эффективный препарат Супрапол с ярковыраженным противоопухолевым эффектом.

  
При виробництві плиткових робіт ніяк не можна обійтися без укладання плитки по сходах, укосів, коробам, а також без різання отворів під вентиляцію, розетки і вимикачі. Це також впливає на ціну роботи.

І, нарешті, де б не проводилася укладання плитки, базова ціна робіт розраховується за площею приміщення. Високі стелі, чимала площа підлоги - все це, звичайно ж, веде до збільшення вартості робіт.

Слід зазначити, що середня ціна кладки стіни і підлогу плитки прийнятна для будь-якого гаманця, і на загальну вартість ремонту квартири в Москві істотного впливу не роблять.

Зрозуміло, можна спробувати плиткові роботи виконати самостійно, але без відповідних знань, навичок і досвіду роботи результат напевно виявиться плачевним. Краще довірити плиткові роботи професіоналам. Дизайнери нашої компанії можуть запропонувати як стандартні варіанти оформлення кухні, туалету, ванної кімнати, так і розробити нові ідеї відповідно до бажань кожного клієнта.

Похожие страницы: