​ЗАМІНА ВІКОН ПРИ РЕМОНТІ КВАРТИРИ

Існує думка, що сучасні пластикові вікна встановлюються виключно, коли старі виходять з ладу. Це не зовсім так.

Нашим з вами співгромадян, згідно з опитуванням громадської думки, в переважній більшості випадків, зовсім не хочеться чекати сумного результату і вони з більшою охотою включають пункт заміни вікон в загальний кошторис витрат при ремонті квартири. Вибору вікон ПВХ присвячений інший матеріал, і ми будемо вважати, що з вибором фірми ви визначилися. Тут ми хотіли б розповісти більш докладно про те, що з себе представляє процес установки нових вікон замість старих в загальному порядку заходів щодо ремонту приміщення, в тому числі при ремонті під ключ.

Подарки для мужчин украина купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

КОЛИ КРАЩЕ МІНЯТИ ВІКНА

Отже, ви задумали ремонт квартири, але не знаєте на якому етапі провести заміну старих дерев'яних рам на нові. Логічно, на перший погляд, зробити заміну вікон відразу, на початковому етапі ремонту, щоб в подальшому проводити обробку приміщення вже з встановленими конструкціями. Однак такий підхід не завжди виявляється виправданим. Особливо це стосується випадків з капітальним ремонтом, коли застосовуються штукатурні суміші та розчини для вирівнювання стін і підлоги.

Якщо встановити вікна до проведення штукатурних робіт, ви можете серйозно зіпсувати їх зовнішній вигляд і порушити функціональність.

Що може істотно ускладнити ремонт і привести віконні вироби в непридатність при неправильному плануванні:

Наливна підлога і нарощування нижнього рівня підлоги може привести до того, що двері просто не зможе відкритися. Тому обов'язково пам'ятайте про дану обставину при проведенні подібних робіт.

Коли ведеться оштукатурювання стін і вирівнювання стелі, частинки суміші, будівельний пил - потрапляють на елементи вікна. Особливо руйнівна дія вони надають на фурнітуру, потрапляючи в рухомі механізми. Пил прискорює знос і призводить до передчасного виходу з ладу замикаючого елементу. Для ущільнювача бруд і пил також найнебезпечніші сусіди, так як проникаючи в структуру ущільнювальної стрічки вони порушують його еластичність, призводять до старіння і втрати герметизуючих властивостей.

Нерідко, саме штукатурка стає головним деструктивним матеріалом для зовнішнього вигляду віконних рам і склопакетів. Застосовувані в складі сумішей клейові склади, роблять несподівані бризки і частки штукатурки практично невіддільними від поверхні після застигання. Велика праця становить очищення поверхонь від будівельних сумішей після ремонту, в тому числі, скляної та пластикової поверхні ПВХ профілю.

Таким чином, найбільш виправданий підхід при якому основні роботи з будівельними сумішами виробляються до установки пластикових вікон. Деякі з них, звичайно, будуть необхідні для штукатурення віконного отвору і закладення швів, при необхідності. Тобто в тому випадку, коли обробка укосів проводиться своїми силами.

Похожие страницы: