Заміна склопакетів пластикових вікон

Замінити склопакет може знадобитися в двох випадках: якщо його розбили, або якщо потрібна заміна на більш теплий або відповідний за характеристиками.

На сайте http://servise-okon.com.ua/zamena-razbitogo-stekla-steklopake/ вы можете заказать профессиональную замену разбитого стеклапокета по выгодной цене.

Заміна розбитого склопакета

Якщо розбився склопакет , то його можна поміняти на новий, при цьому змінюється не одне розбите скло, а відразу весь скляний блок. Замінити одне із стекол, на жаль, не можливо, так як склопакети є нерозбірними і монолітними.

Так як новий склопакет виготовляється від двох робочих днів, то на час виробництва можна використовувати заповнення пластиком.

Заміна склопакета на більш теплий

Буває, що при покупці вікон вибирається не зовсім відповідний склопакет, який не справляється з покладеними на нього функціями. Дуже часто помилково в нові вікна встановлюється однокамерні склопакети, що не зберігають тепло належним чином. І це питання вирішується за допомогою заміни склопакети на більш теплий, наприклад, двокамерний з енергозбереженням.

Так як однокамерний склопакет і двокамерний мають різну товщину, то разом зі склопакетом доведеться робити заміну штапиков вікна . До кожної профільної системі підходять тільки свої штапики, тому для такої заміни склопакета потрібно знайти і підібрати потрібний віконний штапик.

Що важливо знати для заміни розбитих склопакетів

ширина і висота склопакета (саме склопакета, а не вікна)

кількість камер в склопакеті (однокамерний - 2 скла, двокамерний - 3 скла)

товщина стекол, або формула склопакета

наявність тонуючих, матових, захисних плівок на склі.

Чи всі склопакети можна замінити

Найпростіше міняти склопакет в пластикових вікнах . У цьому випадку знімається штапик, змінюється склопакет, після чого встановлюється назад. Набагато складніше належить заміна в дерев'яних вікнах . У таких вікнах штапики не передбачають демонтаж, тому дуже часто вони ламаються. Зламатися штапики можуть навіть, якщо майстер виробляє їх демонтаж дуже акуратно і уважно. З цієї причини вартість заміни склопакетів в дерев'яних вікнах завжди вище, ніж в пластикових.

Похожие страницы: