ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ КАРКАС

Залізобетонний каркас буває монолітним і збірним. Сьогодні найчастіше використовують збірний каркас. Про це каркасі ми і розповімо докладніше в цьому матеріалі.

Вам необходима кран балка подвесная электрическая, на сайте нашей компании вы можете закать по отличной цене.

Завдяки залізобетонному каркасу архітектори можуть створювати незвичайні об'ємно-планувальні рішення і тим самим дивувати і приємно радувати своїх замовників. Саме з цієї причини перші каркасні будинки відразу ж перевершили будинку в стінових системах і стали вважатися елітними.

Залізобетонний каркас активно застосовується в масовому будівництві. Хоча, потрібно відзначити, що раніше використовувався лише в будівництві будівель промислового, культурного і соціального призначення. Для зведення житлових будинків залізобетонні каркаси не використовувалися.

Переваги збірного залізобетонного каркаса:

  • досить високий рівень промислового виробництва конструктивних елементів каркаса;
  • якісне заводське виготовлення всіх несучих конструкцій каркасу, що забезпечує йому надійність і міцність;
  • швидкі темпи зведення будівель;
  • при мінусовій температурі не вимагає нагріву робочої зони.
  • Дані переваги були враховані і житлові будинки стали проектувати і будувати з використанням залізобетонного каркаса. Існуюча номенклатура 1.020 залізобетонних виробів зв'язевого каркаса дозволила досягти архітектурної унікальності при гнучким внутрішнім плануванням.

    Конструктивна особливість залізобетонного каркаса - маленька несуча здатність і жорсткість вузлів каркаса. У зв'язку з цим рами майже не чинять опору горизонтальним переміщенням. Щоб забезпечити просторову незмінюваність каркасу, встановлюють систему вертикальних елементів або діафрагму жорсткості. 

    Похожие страницы: