Зал: стильний і сучасний комфорт і натяжна стеля

Зал: стильний і сучасний комфорт і натяжна стеля

У більшості квартир і будинків зал є як місцем для сімейних посиденьок, так і приміщенням для прийому гостей. Тому до його оформлення слід підійти не тільки з фантазією, але і з відповідальністю: докласти всіх зусиль для того, щоб вітальня стала затишною, елегантною і комфортною.

Вы можете продать авто по самой выгодной стоимости нм сегодняшний день.

Для початку - обробка. Варто звернути увагу на натяжні стелі: відгуки, фото, особливості конструкції і вартість яких сьогодні можна оцінити, не виходячи з дому. Така стеля одразу ж додасть кімнаті незвичайний і естетично привабливий вигляд. Стіни оформляються в тон зі стелею, покриттям підлоги або з урахуванням розмірів і освітлення кімнати.

Обстановка: натяжна стеля в залі - важлива складова

Для того щоб зал став обличчям вашого будинку, доведеться добре попрацювати. Ви вже встановили натяжна стеля в зал, оформили стіни і підлогу, тепер пора зайнятися зонуванням. Якщо ви - щасливий власник просторої вітальні в великому будинку, єдине призначення якої - прийом гостей і організація вечірок, то доцільно встановити тут великий обідній стіл, кілька м'яких крісел і залишити достатньо простору для танців. Можна обладнати кімнату затишним каміном - натяжна стеля в залі не стоятиме на заваді: він не прогорає і здатний витримувати досить високі температури.

Якщо ж ваша вітальня в типовій квартирі є за сумісництвом ще й кімнатою відпочинку для всіх членів сім'ї, спільних читань, перегляду фільмів, чаювань - розділіть її на дві зони: одна - для сімейних зборів, інша - для заглянули на вогник друзів. У першій центральним предметом обстановки можна зробити телевізор або домашній кінотеатр, доповнити м'якими кріслами і банкетками, прикрасити кімнатними квітами і акваріумом з рибками. Розмежуйте приміщення за допомогою комбінування кольорів: в зоні відпочинку варто віддати перевагу блакитні і зеленуваті відтінки, в обідній - золотисті, оранжеві, бежеві. У такій же гамі можна зробити і натяжні стелі: недорого і досить стильно. У зоні для прийому гостей встановіть обідній стіл, музичний центр, невеликий диванчик.

Похожие страницы: