Заклепка - це кріпильний виріб

Заклепка - це кріпильний виріб у формі гладкого циліндричного стрижня з головкою на одному кінці, що служить для отримання надійного нероз'ємного з'єднання за рахунок утворення голівки на іншому кінці стержня пластичною деформацією. Найстаріший тип заклепок - заклепки під молоток. В даний час для робіт із застосуванням гіпсокартонних або металевих листів використовуються (тягові) витяжні заклепки. При установці витяжних заклепок доступ необхідний тільки з одного боку матеріалу. Як правило, ніжка тягової заклепки виконується зі сталі або алюмінію. Заклепки встановлюються за допомогою заклепувальних інструменту (Заклепочник). Заклепки витяжні REYHER.

Качественные заклепки купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Різьбові заклепки-гайки за принципом дії схожі на заклепки витяжні. Заклепки-гайки замість стержня, за який міг би вхопитися заклепочник, мають різьбу на внутрішній поверхні мнеться частини. Заклепка різьбова застосовується при необхідності створити різьбу в будь-якому матеріалі, тобто після установки різьбової заклепки в неї можна вкрутити болт і тим самим приєднати іншу деталь.

Заклепка алюминиевая має алюмінієву основу, а також сердечник, виконаний з більш міцного сплаву. Позначаються такі заклепку «Al / Al». Необхідність застосування елементів кріплення з такого матеріалу обумовлюється зовнішніми факторами, які можуть негативно впливати на подальшу експлуатацію з'єднань. Алюміній стійкий до корозії, окислення, однак не так міцний, як сталь.

Ми готові поставити алюмінієві заклепки, виконані за стандартами DIN, ISO, ГОСТ. Крім того, якщо ви потребуєте в заклепках певного, нестандартного типу, ми також можемо виконати ваше замовлення. Для цього вам необхідно представити нашим фахівцям ескізи і креслення майбутніх виробів з відповідними коментарями.

У каталозі компанії ОПМ заклепка представлена різних типів:

Заклепка алюминиевая витяжна з плоскою головкою;

Заклепка алюминиевая витяжна з напівкруглої голівкою;

Заклепка алюминиевая витяжна з потайною головкою;

Заклепка алюминиевая витяжна з полупотайной головкою;

Заклепка алюминиевая витяжна закрита з плоскою головкою;

Заклепка алюминиевая трубчаста;

Інші види.

Ви можете вибрати для своїх потреб заклепку будь-якого діаметру, довжини, в будь-якому обсязі. Для того, щоб створити надійне і довговічне з'єднання зверніться до наших консультантів - вони допоможуть правильно підібрати кріплення, з тим щоб при монтажі заклепок були відсутні напливи, розриви або зазори.

Похожие страницы: