​Зєднання підлогових покриттів

Одним з основних аспектів у будь-якому ремонті був і залишається вибір підлогового покриття. Можливих варіацій зараз дуже багато: ламінат, керамічна плитка, ковролін, лінолеум і багато інших.

Вид покриття найчастіше узгоджується як із загальним інтер'єром приміщення в квартирі, так і з тим, якими експлуатаційними властивостями воно володіє. Наприклад, для житлової кімнати прекрасно підійде ламінат або ковролін, для прихожей більше підходить керамічна плитка.

Але при виробництві ремонту найчастіше постає питання про з'єднання видів підлогових покриттів між собою. Однак сьогодні це зовсім не проблема. У будь-якому будівельному гіпермаркеті можна знайти на підлогу поріжки. Їх так само багато, як і самих підлогових покриттів. Розрізняються вони за матеріалом, за формою і за способом кріплення.

Вы можете узнать подробную информацию о том как найти кредитного донора. абсолютно бесплатно.

Вибирати поріжок слід виходячи з самого підлогового покриття. Наприклад, для підлоги з дерева найкраще підійде поріжок, зроблений з деревини: ширина від 20 до 60 мм, довжина варіюється між 0,93 і 2,7 метрів (але можна знайти довжину і до 6 метрів, просто вона менш поширена), товщина їх від 25 до 50 мм. Слід враховувати, що деревина вкрай чутлива до вологи і перепадів температур.

Металеві поріжки на противагу дерев'яним набагато міцніше, тому і термін служби у них більше. Але і закріплювати їх складніше.

Пластиковий гнучкий поріжок допоможе створити плавні радісно переходи з кутом вигини від 30 до 60 градусів. Наприклад, такий гнучкий профіль Цезар не скрипить, якщо на нього наступити, і має Т-подібну форму. Покриття для підлоги, які не сильно відрізняються по товщині і експлуатаційними властивостями, такі як, наприклад, ламінат і лінолеум, можна з'єднати таким пластиковим порожком. Різноманітна і палітра цього матеріалу, що дозволить вибрати колір, що підходить до обом підлогових покриттів.

Поріжки відрізняються не тільки за матеріалом, з якого зроблені, але і своїми модифікаціями. Існують різнорівневі, які слід застосовувати на стику підлогових покриттів, істотно розрізняються по ширині. На ступенях прийнято використовувати завершальні поріжки. Найпростіше з покриттями одного рівня, для їх стику застосовуються прості прямі поріжки.

Перед закріпленням порожка на стику підлогових покриттів необхідно обробити герметиком, щоб під поріжок не потрапила волога, яка здатна все зіпсувати.

Якщо ж мова йде про приміщення, де відбувається часта зміна температурних режимів, то слід додатково використовувати корковий компенсатор. Він здатний розширювати і стискатися. Так само його доцільно використовувати на непрямих стиках. Перед монтажем його слід вимочити в теплій воді.

Похожие страницы: