Який стеля хороший: тканинний або ПВХ?

Не знаєте, який натяжна стеля хороший: з тканини або вінілової плівки? Ви здивуєтеся, але відповідь - обидва матеріали хороші. У кожного з них є свої переваги і недоліки, а також багато спільних позитивних властивостей.

Давайте розглянемо їх, і ви зможете не тільки зрозуміти, чому поганих натяжних матеріалів немає (мова йде тільки про сертифікованих якісних плівках і тканинах, але ніяк не про підробки або шлюбі), але і вибрати найбільш підходящий матеріал для свого приміщення.

Вам необходимо создание сайтов, наши специалисты помогут вам в этом, они создадут и раскрутят ваш сайт.

Відмінності тканинних стель від ПВХ

Тканини виготовляються з поліестерових ниток на верстатах аналогічних ткацьким, тому полотна виходять з мікро перфорацією, через яку може циркулювати повітря. Для міцності, довговічності і надійності вони додатково просочуються поліуретаном.

Плівки в свою чергу суцільний, еластичний, тонкий і добре тягнеться матеріал, що не пропускає повітря. Вони виробляються з полівінілхлориду, як пластикові труби, іграшки, віконні та дверні профілі і багато іншого.

Вирішуючи, який вибрати натяжна стеля: ПВХ або тканинний, варто звернути увагу на такі їх відмінності:

тканини морозостійкі, а плівки - ні, тому для неопалюваних приміщень - тільки текстиль;

плівки не пропускають воду, а тканини не витримають затоплення, тому для вологих приміщень і з ризиком потопу, підходить лише вініл;

індивідуальна особливість тканин - можливість фарбування. Любіть зміни, вибирайте стельовий текстиль. З ним можна виконати 7 - 10 фарбувань за 50 років експлуатації;

необхідний ефектний стелю: блискучий і дзеркальний, перламутровий і золотий, скляний і замшевий, з парчі або шовку? Вінілові плівки з успіхом імітують ці та багато інших матеріалів.

Похожие страницы: