Яким західним вимогам відповідає євроремонт?

Коли внутрішнє оздоблення будинку або квартири втратило свою привабливість, атмосфера стала менш затишною і комфортною, то саме час задуматися про новий ремонт. У цей момент можуть з'явитися питання про те, які саме роботи слід проводити і який вид ремонту вибрати? Косметичний, капітальний і євроремонт будинку мають деякі загальні моменти, але все ж мають на увазі різні роботи і стандарти.

Для багатьох поняття «Євроремонт квартир» означає монтаж гіпсокартонних перегородок, арок і інших конструкцій з цього матеріалу, а також сталеві двері і точкове освітлення. Насправді ж, такий ремонт має інше значення.

Вы можете заказать шикарный лимузин по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.Говорячи про євростандарти, слід згадати, що вони повинні застосовуватися ще на етапах будівництва та здачі будинку в експлуатацію. Такі стандарти більш суворі, ніж вітчизняні.

У західній Європі будинки здаються в експлуатацію без сантехніки та оздоблення, що дозволяє відразу ж побачити можливі нервування і дефекти. На відміну від західних, наші будинки, як правило, здаються з уже обробленим стелею, стінами, підлогою, завдяки чому всі нерівності легко ховаються. Також встановлюється і сантехніка, яку новоспечений власник житла все одно замінює.Замовляючи євроремонт кухні, спальні або ж всього будинку, зверніть увагу на те, що відповідно до європейських стандартів допустимими є такі нерівності, які не перевищують 8 мм на кожні 3 м. Стіни повинні стикатися строго під кутом 90 градусів.

Для комунікацій в євроремонт будинку використовуються не пластикові труби, а сталеві або мідні. Проводку зашивають в гофрошланг. Певні норми існують і для регулювання кількості автоматів в електрощиті.

Найчастіше європейці сприймають ремонт, який ми називаємо «євроремонтом», позбавленим смаку, некомфортним і не вигідним для гаманця. Адже якісний ремонт за європейськими мірками - це порядок і високу якість виконаних робіт по суворим стандартам. Тип обробки або вид освітлення є другорядними речами. Головне перед початком євроремонту будинку обговорити використовувані стандарти і правила.

Якими стандартами користуватися при євроремонт квартир?

У кожній країні Європейського союзу діють свої стандарти ремонтних робіт, але при цьому є і загальне для всіх держав законодавство. Пред'явити ці вимоги нашим виконавцям навряд чи для багатьох видається можливим, адже вони написані іноземною мовою.

Євроремонт ванній, кухні, спальні або дитячої кімнати - це, перш за все, продуманість інтер'єру до найдрібніших деталей, безпеку, максимальний комфорт і естетична привабливість приміщення. Такі роботи виконуються із суворим дотриманням прийнятих норм і з застосуванням сучасних технологій.

Євроремонт квартир повинен починатися з дизайн-проекту, в якому враховуються такі дрібниці як розміщення розеток і їх кількість, модель дивана, світильника і т. Д.

Зробити красиве і практичне житло без надмірностей, на жаль, під силу не всім. Тому якщо ви сумніваєтеся у власних силах, допомога професіоналів дозволить вам втілити свої мрії в реальність.

Похожие страницы: