​Як зареєструватися в легальній букмекерській конторі?

Спочатку відзначимо головне. Варто сказати, що букмекерські контори - реєстрація - це одне, а отримати право укладати парі і виводити виграші - це вже зовсім інше. Тобто, реєстрація на сайті - це всього лише частина повної, необхідної реєстрації. А вона вже складається з трьох етапів:

реєстрація на офіційному сайті букмекера;

реєстрація в ЦУПІС;

ідентифікація (верифікація) особистості.

З реєстрацією на сайті ніяких складнощів зазвичай не виникає. Тиснете на кнопку «Реєстрація» і відповідаєте на всі питання в анкеті. Питання ці досить прості і мало чим відрізняються у різних букмекерів - ім'я, прізвище, дата народження і так далі. Важливі вимоги, яким повинен відповідати гравець - йому має бути повних 18 років, і він повинен бути громадянином Росії. На пошту, яку ви вкажете, прийде посилання, по якій потрібно перейти і на сайті ви вже зареєстровані.

Тепер потрібно зареєструватися в ЦУПІС. ЦУПІС (центр обліку та перекладів інтерактивних ставок) - це організація, яка контролює діяльність букмекерів і захищає права гравців. Після реєстрації на сайті ЦУПІС аккаунт потрібно прив'язати до свого особистого кабінету на сайті БК. Не лякайтеся, це не складно, докладні інструкції є і в мережі, і на сайті самого ЦУПІС.

Плутанина може бути в тільки тому, що в Росії працює два ЦУПІСа і до кожного прив'язана своя букмекерська контора, це потрібно розуміти.

«Перший ЦУПІС» працює з букмекерами «Ліга Ставок», «1хСтавка», «Вінлайн», «Бетсіті», «Паріматч», «888», «Бвін», «Теніс», «Мостбет».

«QIWI-Банк» працює з букмекерами «Леон», «Фонбет», «Балтбет», «Олімп», «Бінго Бум», «Марафон», «Зеніт».

І, нарешті, самий неприємний крок, який забирає час, необхідно пройти особисту ідентифікацію, а для цього прийти в один з офісів букмекера з паспортом. Складність може бути в тому, що в вашому місті просто може не виявитися офісу потрібної контори. З'ясуйте це, перш ніж реєструватися на сайті. Деякі букмекери вже почали практикувати ідентифікацію по скайпу, але поки далеко не всі. Сподіваємося, що скоро це зможуть робити все.

Похожие страницы: