Як вибрати торшер

Торшери - це переносні підлогові освітлювальні прилади спрямованого, відбитого або розсіяного світла. Використовуються для доповнення основного освітлення, підсвічування певних зон і створення світлових ефектів. Класична форма підлогового світильника - абажур на високій ніжці з підставкою.

Вибрати оригінальний підлоговий торшер ви можете на https://svetilnikof.com.ua/torshery-napolnye, тут представлений широкий вибір товару.

Крім основної функції, торшер застосовується для прикраси інтер'єру в складі загальної концепції дизайну. Підлогові світильники відрізняються різноманіттям форм, видів і стилів. Завдяки цьому, вибрати торшер, повністю відповідає певному дизайну, труднощів не складе.

Якщо розібратися у всіх нюансах підлогових світильників, правильно підібрати конкретну модель і грамотно розташувати її в приміщенні, то можна непомітно розставити акценти і приховати явні недоліки.

Сучасні торшери багатофункціональні і універсальні. Деякі моделі дозволяють регулювати висоту штатива, форму конструкції, напрямок освітлення і інтенсивність світла. Перед тим як вибрати торшер, краще ознайомитися з детальною інформацією та порадами. Тоді ваша покупка буде максимально корисною.

Всі підлогові світильники можна умовно розділити на кілька видів:

- Торшери з абажуром. У цю групу можна виділити всі типові моделі, що представляють собою однолампові освітлювальні прилади на високій ніжці з абажуром. Особливу роль тут відіграє, здавалося б, декоративний елемент - абажур. Але це не просто прикраса - він визначає характеристики світильника і надає тон висвітлення. Залежно від матеріалу (бавовна, рисовий папір, акрил, скло), абажур може створити м'яке, розсіяне і комфортне освітлення. А може, навпаки, виділити певну зону приміщення концентрованим світлом. Класична форма абажура - усічений конус, але серед сучасних моделей завжди можна вибрати торшер в нестандартному виконанні. Наприклад, з абажуром у вигляді кулі, паралелепіпеда або у вигляді величезної капелюхи.

- Декоративні торшери. Це найбільш багатопланова і різноманітна група. Їх основне завдання - прикраса приміщення і акцентування уваги на певній зоні інтер'єру. Вибрати торшер за цим критерієм досить просто, так як декоративні моделі досить різноманітні, і сильно відрізняються за зовнішнім виглядом від своїх класичних побратимів. Вони можуть взагалі не мати абажур, або, навпаки, кілька абажурів різної форми і розмірів. Ніжка декоративних торшерів також може бути виконана у вигляді триноги, статуї або вигадливою фігури. Зустрічаються моделі і без стандартного штатива, виконані у формі: для підлоги вази, величезною геометричної фігури або світлового химерного стовпа.

- Торшер для читання. Світильники цієї групи призначаються для підсвічування певних зон. Наприклад, для читання або рукоділля. Найзручніші та практичні моделі складаються з двох ламп з різними за розміром абажурами, розташованими на двох рівнях. Верхня лампа обрамляється плафоном у вигляді перевернутої чаші, призначена для створення фонового освітлення. Друга лампа розташовується на самій стійці, але нижче на 20-30 см. Її плафон (абажур) спрямований вниз і обладнаний гнучкою арматурою (штангою з регулятором). Подібна конструкція дозволяє направляти світло в потрібну зону. Вибираючи торшер для читання, необхідно враховувати його сумісність із загальним стилем інтер'єру. Зробити це буде легко, так як на сучасному ринку можна зустріти і незвичайні моделі підлогових світильників. Наприклад, у вигляді гігантських настільних ламп з одним плафоном, спрямованим вниз.

Похожие страницы: