ЯК ВИБРАТИ СЕКС ІГРАШКУ

Сьогодні, як і було обіцяно в минулій статті, ми поговоримо про всіх ключових нюансах у виборі секс іграшки. Якщо ти пропустив нашу попередню публікацію, настійно радить повернутися і прочитати прочитати, адже ці дві статті, безпосередньо пов'язані один з одним.

Большой выбор секс игрушек на сайте https://love-shop.kiev.ua отличного качества.

Підбір секс іграшки процес дуже відповідальний і вимагає певних знань. Заявитися в сексшоп і схопити перший сподобався вібратор, затія явно провальна, адже важливо пам'ятати, що всі ми анатомічно різні і виробники комплектуючих цей момент враховують, тому ринок секс-гаджетів рясніє різноманітними формами і типами призначень секс-іграшок. Отже, давай розбиратися.

Перше що тобі необхідно зробити (після того як ти виконав / а всі рекомендації з попередньої статті), це визначитися зі своїм запитом, тобто з тим, яку функцію має виконувати девайс, від цього безпосередньо залежить його форма і технічне оснащення. Види стимуляції ми розпишемо трохи нижче, але поки розберемося з не менш важливими питаннями:

МАТЕРІАЛ І ЯКІСТЬ ЗБІРКИ

Іграшки бувають залізними, скляними і силіконовими. І якщо з залізом і склом все зрозуміло, то на останніх ми зупинимося. Економити на цьому пункті не радимо, тому що це може привести до великого розчарування. Чим вище якість силікону, тим тактильні буде іграшка. За тактильность відповідає не тільки матеріал, але і якість збірки самої іграшки - на дешевих варіантах будуть матися шви, які сильно відчуваються при контакті з ніжною шкірою геніталій, що практично точно завадить насолодитися процесом.

Окремо варто згадати такий матеріал як кібер шкіра. Він розроблений і запатентований брендом G Vibe - даний матеріал неймовірно м'який і ніжний, максимально схожий з людською шкірою.

РОЗМІР І ЖОРСТКІСТЬ

Цей пункт безпосередньо пов'язаний з попередньою статтею, якщо ви збираєтеся купувати іграшку для парного сексу, т.к дуже важливо знати параметри партнера. Якщо говорити про чоловічих іграшках, то тут все плюс / мінус універсально, на відміну від тих, які будуть використовуватися для стимуляції жінки.

Говорячи про вибраторе кролика, який має кліторальний відросток, важливо враховувати відстань від клітора до входу в піхву, щоб використання такої іграшки було максимально продуктивним, особливо якщо іграшка жіноча і кліторальний відросток не гнеться. В середньому це 3-4 см, але буває як 2см, так і 7см. Даний параметр можна виміряти лінійкою.

Так само велике значення має довжина і діаметр іграшки. Якщо дівчині не подобається глибоке проникнення, швидше за все вона володарка короткого піхви і іграшки із занурювальним довжиною більш 10-13см їй не підійдуть, або вона не зможе використовувати всю їх довжину, що допустимо тільки для іграшок фаллической форми.

З діаметром історія аналогічна - іграшка може виявитися занадто товстою (понад 3.5 см) або навпаки (менш 3.5см), тому важливо знати, які розміри воліє дама.

Якщо говорити про жорсткість, то іграшки можуть бути як м'які, що гнуться, які простіше підлаштовуються під ваші параметри і завдання, а бувають з жорсткий, абсолютно або дуже незначно гнеться підставою - з такими іграшками принципово важливо знати очікування і чіткі розміри.

А тепер розбере види стимуляції:

ВАГІНАЛЬНІ СТИМУЛЯЦІЯ І ТОЧКА G

Таку стимуляцію забезпечать іграшки «кролики», мають кліторальний відросток і вібратори / пульсатори фаллической форми. Даний вид іграшок має певні вигини, які надають безпосередній вплив на зону G і допомагають «розгойдати» її. Подібні девайси відмінно підійдуть як для гри соло і розвитку чутливості у дівчини (читати «вагінального» оргазму), так і для використання в парі.

Пульсатори - відносно новий вид іграшок, який позиціонує себе як найбільш фізіологічний, т.к дані іграшки імітують назад поступальні рухи, але якщо з вібрацією все почасти універсально, то підійде вам пульсатор, ви зможете перевірити тільки спробувавши його в справі.

ВАКУУМНА СТИМУЛЯЦІЇ КЛІТОРА

Якщо ти чоловік і хочеш зробити своїй жінці інтимний подарунок у вигляді секс іграшки, але не знаєш її точних параметрів - вибирай вакуумний стимулятор клітора і ти точно не прогадаєш. Дані девайси викликали справжній фурор в світі секс-гаджетів! Це так званий безконтактний вид секс-іграшок, з їх допомогою дівчина може отримати навіть множинний оргазм, тому що прямого впливу на тканини не виявляється, а оргазм досягається за рахунок коливань мембрани. Така іграшка ідеальна не тільки для гри соло, а й для парного сексу, т.к більше 70% жінок необхідна стимуляція клітора під час фрікций, для досягнення оргазму.

Похожие страницы: