Як вибрати раковину для ванної

Чаша для обмивання, як атрибут гігієни або релігійних обрядів, була відома з найдавніших часів. Майстерно виточений з мармуру грецький посудина для обмивання рук і японська цукубаі з необробленого каменю стали повторенням природних ємностей для води, створених природою. А вони, в свою чергу, стали прототипами турецької курни і єврейської натілатніци. Вісімнадцяте століття став свідком появи в Європі «рукомийника» - дуже дорогого сантехнічного аксесуара, виконаного з дорогоцінних металів, і «умивальні» - євразійської чаші з чистою водою для вмивання.

Именно раковина под столешницу будет прекрасным выбором для вашей ванной комнаты.

Умивальник і рукомийник, «латаття» і «тюльпан», раковина і «Мойдодир» - все різноманіття цих термінів відображає конструкторські та дизайнерські особливості цього сантехнічного обладнання. Тому плануючи придбання, необхідно відповісти на питання « як вибрати раковину у ванну » орієнтуючись не тільки на її дизайн. Величезне значення має конкретне призначення раковини, яке може стати елементом розкоші або додаткового комфорту. Все залежить від габаритів приміщення і вимог, які пред'являються до його функціональності.

Площа приміщення ванної кімнати

Маленьке приміщення - це не привід відмовитися від такої зручної й практичної деталі інтер'єру, як раковина. Маючи точне уявлення про все різноманіття моделей, представлених на ринку сучасної сантехніки, важливо раціонально використовувати вільний простір.

Підвісна повнорозмірна. Пристінні або кутові раковини кріпляться до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів. Різноманіття моделей, матеріалів виконання і варіантів установки настінного або настільного додаткового обладнання роблять цю категорію не тільки найбільш популярною, а й визначають широкий розкид цін.

Рукомийник. Компактні габарити міні-раковин , повністю зберігають функціональність повнорозмірних аналогів, дозволяють інсталювати їх як в невеликих ванних, так і в санвузлах прямо над бачком унітазу.

Латаття. Така раковина, що має практично плоске дно і систему комунікацій, розташованих уздовж задньої стінки, встановлюється над пральною машинкою, що дозволяє раціонально використовувати простір ванної. Модель монтується на стіну, не надаючи навантаження на техніку, розташовану в нижньому ярусі. Її форма дозволяє захистити панель управління пральної машини від потрапляння води.

Простора ванна кімната надає можливість не обмежувати політ дизайнерської фантазії.

Похожие страницы: