Як вибрати передпокій в коридор?

Вибирати передпокій необхідно, спираючись на кілька найважливіших чинників. Це розмір приміщення, основні функції, а також кількість проживаючих у квартирі або будинку людей. Також одним з важливих критеріїв при виборі є стиль і дизайн виробу.

На сайте http://caramel-massag.com.ua/ вы можете ознакомиться с услугами салона в Киеве, а так же записаться на массаж.

розміри приміщення

Для невеликих приміщень можна купити передпокій компактну, з великою кількістю відділень. Найчастіше для дуже витягнутих прихожих прямокутної форми вибирають меблі зменшеною глибини. Цей хід дозволяє залишити більше місця для проходу і установки додаткових предметів меблів. Раціонально в невеликих приміщеннях використовувати різні ніші, щоб розмітити в них меблі.

Хорошим варіантом може стати кутова передпокій, яка приваблює своєю компактністю і відсутністю гострих випирають кутів. Останнє дуже важливо для маленьких приміщень.

Адже переміщатися в них доводиться в дуже обмеженому просторі, тому великий ризик наштовхнутися на щось і сильно вдаритися. Закруглені кути, а також кутова меблі напівкруглої форми дозволять максимально знизити ймовірність травматизму.

У просторих прихожих є де розгулятися фантазії. Важливо лише пам'ятати, що при цьому великий ризик захаращення, захаращення приміщення. Щоб цього не сталося, варто вибирати предмети меблів з однієї колекції.

Крім того, не варто встановлювати меблі «на всякий випадок» тільки тому, що простір здається порожненьким. Замість чергового непотрібного шафи краще поставити журнальний столик і витончені крісла, створивши невелику зону відпочинку.

Основні функції

Як правило, в передпокої зберігають верхній одяг і взуття. Але іноді це приміщення виконує роль і міні-комори, і вбиральні, і навіть робочого кабінету. Якщо необхідні додаткові функціональні можливості для організації комори, то варто звернути увагу на передпокої з об'ємним нижнім відділенням і антресолями.

Знизу можна зберігати спортінвентар, намети, побутову техніку, нагорі розташуються менш затребувані речі. Для організації вбиральні варто підбирати моделі з додатковою шафою з безліччю поличок.

Кількість користувачів

Важливо передбачити, хто буде користуватися передпокої. Якщо в родині багато жінок, то варто передбачити більш простору полку для взуття. Якщо є діти, то потрібно передбачити, скільки і яких полиць буде виділено їм і т.д.

Похожие страницы: