Як вибрати міні-екскаватор?

Вибір спецтехніки не проста справа. Необхідно враховувати безліч факторів: робочий функціонал і режим експлуатації техніки, вартість, якість і надійність адже ціна помилки це не тільки витрачені даремно гроші, але і зірвані терміни проектів, простої техніки на об'єктах і напружені відносини з замовниками.

Швидка оренда екскаватора допоможе вам швидно і надійно зробити свою роботу.

Найголовніше в міні-екскаваторах - НЕ габаритні розміри (хоча в деяких випадках це критичний показник), не колір і навіть не потужність двигуна, а сила гідравліки. Саме вона визначає швидкість і ефективність роботи.

Для підключення навісного обладнання бажано наявність додаткової гідролінії. Це важливий момент який потрібно врахувати відразу, при виборі машини, щоб потім не довелося «колгоспів» своїми силами. Ще одним важливим фактором є можливість використання різної навішування не тільки оригінальною, але сумісної інших виробників.

Нульовий винос-ще одна «фішка» яка яке забезпечить вам можливість працювати в умовах обмеженого простору і стоячи біля стін впритул.

Вага екскаватора теж має велике значення. Від цього залежить спосіб його перевезення-з використанням причепа, на евакуаторі, бортовим вантажівкою з маніпулятором і т.д. В Європейських країнах, наприклад, одна з найбільш популярних модель Bobcat Е19 , через низьку маси цей міні-екскаватор можна транспортувати на звичайному причепі, при цьому, потрапляючи в категорію транспортних засобів BE до 3,5 т без необхідності відкривати нову.

Матеріал з якого виготовлені гусениці також потрібно вибирати виходячи з поставлених завдань. Гумові гусениці, наприклад, важлива опція при роботі в міських умовах або при ландшафтних роботах, вони дозволяють дбайливо поставитися до грунтовому покриву.

Якість матеріалів, з яких виготовлена техніка, обумовлює надійність і зносостійкість техніки, ніж вони краще, тим більше ви в майбутньому заощадите на технічному обслуговуванні і ремонтах.

Перед покупкою обов'язково розрахуйте вартість володіння. Економії сприяє збільшений міжсервісний інтервал, наприклад, як у Bobcat до 250 мотогодин, що робить підготовку машин до щоденної роботи менш витратною. Тому перед покупкою необхідно в обов'язковому порядку просити продавців зробити детальний розрахунок вартості володіння.

В результаті, підготовчої роботи і грамотної покупки мініекскватора ви отримуєте високу надійність на роки вперед, збільшений термін служби основних вузлів і агрегатів, низьку вартість володіння і високу продуктивність, більший обсяг виконуваних робіт за той же час при зниженні витрат

Похожие страницы: