Як вибрати кредит правильно?

Як вибрати кредит серед всіх тих пропозицій, які нам надають різні банки і не помилитися? Адже багато хто помічав, що реальна ставка виявляється куди вище, ніж та, про яку вам говорили «рекламні вивіски».

Быстро и доступо взять кредит онлайн на карточку вы сможете у нас.

Як вибрати кредит?

По-перше, важливо визначити для яких цілей потрібна кредит, так як зараз банки пропонують різні кредитні пропозиції, для конкретних позик (споживчий кредит, автокредит, кредит на навчання та ін.)

По-друге, вибрати банк, який пропонує найвигідніші умови кредитування. Виберіть кілька найбільш надійних фінансових установ, що надають кредитні послуги. Порівняйте кредитні програми в даних установах. Вибираючи низькі процентні ставки або упращенія процедуру укладення договору, так спирайтеся і на так звані «приховані відсотки»:

комісії, які стягуються з позичальника крім основної процентної ставки (як правило, це комісії, пов'язані з обслуговуванням кредиту)

з'ясувати наслідки дострокового погашення кредиту (які штрафні санкції застосовуються до позичальника в цьому випадку)

зміни умов кредитного договору, чи може банк, і за яких обставин, за своєю ініціативою змінювати процентну ставку (наприклад, банк може прописати умова, за яким буде мати право змінювати процентну ставку, зазвичай у бік підвищення)

порядок нарахування та суму штрафних санкцій за неналежне виконання кредитних умов

ознайомиться зі схемою погашення кредиту (аннуїтетниє або диференційовані щомісячні платежі)

По-третє, не беріть більше, ніж вам потрібно. Тобто, наприклад, не варто брати 100 тисяч рублів, якщо вам потрібно 90 тисяч, так як переплатите набагато більше, ніж планували.

По-четверте, визначте для себе термін кредиту. Визначити яку суму, з зароблених вами коштів, ви готові виплачувати щомісяця за кредит.

По-п'яте, для отримання кредиту за більш вигідними для вас умовами, необхідні наступні вимоги:

позитивна кредитна історія (ви вже брали кредит в цьому банку і успішно його погасили)

є поручитель

стах на останньому місці роботи не менше року

довідка про доходи форми 2НДФЛ

готові надати ліквідну заставу (наприклад, машину або квартиру)

у вас кредит на невеликий термін

Так само добре, якщо у вас є заробітна карта, в тому банку, в якому ви збираєтеся оформити кредит.

Похожие страницы: