Як вибрати бензопилу або на що звернути увагу

Потужні бензинові інструменти двох цих вітчизняних брендів дозволити могли далеко не всі з-за їх високої вартості, яка пояснювалася відсутністю конкуренції з боку закордонних виробників.

Мы осуществляем ремонт бензопил быстро, надежно и качественно.
Зараз часи змінилися, і, не дивлячись на високий курс американської та європейської валюти, кожен здатний вибрати бензопилу для дачі. Здорова ринкова конкуренція серед виробників бензинових пив, безліч лінійок економ-класу, роблять подібний інструмент цілком доступним.

Вибір бензопили для будинку
Доступність бензинових виробів для розпилювання деревини не завжди говорить про те, що покупка - нескладне заняття для будь-якого потенційного споживача. Пристрій відноситься до класу технічно складних виробів, тому перед придбанням рекомендується ознайомитися з усіма параметрами і положеннями, які характерні для бензопил.


Як і для будь-якого інструменту, що має електричний або бензиновий мотор, першочергове значення при виборі бензопили має її потужність. Другий, не менш важливою характеристикою, яка має прямо-пропорційний ставлення до потужності, є довжина шини.

Залежно від значень цих параметрів, вироби умовно ділять на три класи: аматорський, напівпрофесійний і професійний.

Аматорські пилки. До цієї умовної лінійці відносять пилки, що володіють значенням потужності від 1 к.с. до 2,5 к.с. (Або від 0,73 кВт до 1,85 кВт). Вироби не призначені для роботи на лісоповалі, і купуються, як правило, для роботи на дачних ділянках. За компактність і певне призначення, бензопили подібного роду в народі були названі «сучкорізом».

Купуючи бензопилу напівпрофесійного класу, споживач отримує цілком серйозне виріб, не переплачуючи за бренд і підвищена якість, яке, в цьому випадку, недоречно.

Професійний клас. Продукція цього роду призначена для лісорубів професіоналів. Моделі цього класу відрізняє висока потужність (від 4 кВт) і великі значення довжини шини (від 20 дюймів і вище).

Високий ресурс дозволяє операторам користуватися подібними моделями багато років, змінюючи тільки витратні матеріали (пиляльний ланцюг, мастило і т. д.)

На закінчення цієї глави хочеться сказати, що розподіл бензопил на ці три класи цілком умовно і не завжди відображає точне положення речей. Мається на увазі, що окрема модель може мати такі характеристики, згідно з якими її можна сміливо віднести до професійного класу.

З іншого боку, низька ціна, а тому сумнівна якість навряд чи змусять звернути увагу професіонала на такий виріб.

Тому, перед пошуком необхідно задати собі питання - якщо потрібна бензопила, яку марку вибрати? Для цього слід ознайомитися з торговими брендами, які представлені на нашому ринку.

Похожие страницы: