Як відремонтувати стартер вантажівки?

У чому полягає роль стартера?

Стартер вантажного автомобіля грає важливу роль в житті вантажного автомобіля. Саме завдяки його роботі починається реакція згоряння палива в двигуні внутрішнього згоряння.

Ремонт стартера и генератора от профессионалов, читайте тут всю информацию и обращайтесь за услугами.

Основною функцією вантажного автомобіля є перевезення вантажів. Чим коротша дистанція маршрутів, тим більше зупинок і тим частіше мотор автомобіля глушиться і знову заводиться.

Це безпосередньо посилює навантаження на стартер вантажного автомобіля. Нехай його робота нетривала, але сила механічних навантажень, які на нього припадають - значні. В результаті відбувається знос основних вузлів агрегату.

Поширені несправності і поломки в роботі стартера вантажного автомобіля

В силу постійних навантажень потужність стартерів у вантажних автомобілів більш високого класу, ніж у легкового автотранспорту, але це в кінцевому підсумку їх не рятує від поломок.

Всі поломки стартера прийнято класифікувати на такі види:

1. Дефекти проводки. Досить часто у стартера відбуваються підгоряння втягують реле;

2. Поломки або низького рівня заряду акумулятора. Автомобіль може не завестися в тому випадку якщо при перевірці вольтомметра заряд акумулятора виявиться менше 10 В. Поширена несправність;

3. Знос основних вузлів агрегату. До такого типу поломок можна віднести знос підшипників внаслідок високих навантажень, згоряння статора стартера або якоря, вихід з ладу щіткового вузла (забруднення щіток);

4. Пробуксовування або прослизання муфти вільного ходу.

Як зрозуміти, що стартер вантажного автомобіля несправний?

Якщо при запуску двигуна вантажного автомобіля чуються сторонні звуки, то це явна ознака несправності стартера. Зазвичай головною причиною появи таких звуків є несправність муфти.

Якщо при запуску двигуна помітно знизилися обороти обертання - це пов'язано з більш серйозною проблемою, скоріше за все стався механічний знос якогось з вузлів стартера.

Як самостійно перевірити роботу стартера?

Переважна більшість чоловіків люблять возитися з автомобільною технікою, що цілком природно. Безсумнівно, багато хто стикався з такою проблемою як неможливість завести двигун, що є наслідком несправності стартера.

Якщо проблема незначна, то її можна спробувати знайти і усунути. На жаль, дуже багато автолюбителів, особливо це стосується молодих людей, погано розбирається в механіці, що закінчується викликом евакуатора і дорогий в автосервіс.

Але цього можна уникнути, якщо звичайно несправність незначна.

У разі якщо при провертанні ключа запалювання нема звуку обертання двигуна - це може означати обрив дроту йде від акумуляторної батареї до стартеру;

У тому випадку якщо стартер працює і при цьому не відбувається обертання мотора - це наслідок виходу з ладу втягує реле.

Існує кілька способів перевірки роботи стартера вантажного автомобіля на його профпридатність, але щоб це зробити, потрібні більш глибокі пізнання в принципі роботи механізмів.

Насправді все досить просто. При прокручуванні ключа запалювання втягує реле має чіпляти шестерні знаходяться на валі стартера. При цьому відбувається замикання електричних контактів і утворюється іскра сприяє обертанню колінчастого вала і роботі мотора.

Знаючи принцип функціонування головних механізмів вашого вантажного автомобіля можна досить швидко знайти і усунути будь-які неполадки, для цього підійдуть стандартні автомобільні набори інструментів.

Для людей, чия професійна діяльність безпосередньо пов'язана з вантажоперевезеннями слід вміти усувати невеликі несправності власними силами.

Похожие страницы: