ЯК ПРИКРАСИТИ СТІНИ І ПІДЛОГУ?

Кварцвініловая плитка - це різновид підлогових полівінілхлоридних покриттів з додаванням кварцового піску. До її складу входить 60-80% натурального кварцу, другого матеріалу по твердості, і 20-40% вініл з добавками. Кварцвініловая плитка має досить високу міцність і підвищеної пожежонебезпекою. Вона практично не підтримує горіння і не запалюється. Кварцвініловая плитка не дряпається і не стирається, завдяки захисному поліуретановому шару.

Надежные Объявления Харьков здесь вы найдете все.

Вона може використовуватися у вологих приміщеннях, так як абсолютно не боїться води і володіє протиковзкими властивостями. Текстура поверхні може бути як гладкою, так і вираженої. Така плитка має антистатичними і антибактеріальними властивостями. Це незамінний покриття для торгових залів, так як має високу стійкість до роликових навантажень. Така кількість достоїнств кварцвініловая плиток визначили їх різне застосування в приміщеннях як побутового, так комерційного сектора.

Переваги кварц-вінілової плитки:

Самим головним достоїнством кварц-вінілової плитки є її феноменальна міцність і зносостійкість.

За рахунок полівінілхлориду, що входить до складу цього оздоблювального матеріалу, плитка набуває природну теплоту, т. е. вона позбавлена того недоліку, яким володіє холодна керамічна плитка.

Крім цього, кварц-вінілова плитка володіє і іншими достоїнствами. В першу чергу, це екологічність даного матеріалу. Шкідливі речовини не виділяються з плитки навіть при високих температурах.

Кварц-вінілова плитка абсолютно не поглинає вологу, що дозволяє застосовувати її в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Матеріал стійкий до впливу будь-яких хімічно активних речовин, відноситься до категорії вогнестійких матеріалів. Плитка не підтримує горіння, т. Е. Є самозатухаючим матеріалом, а токсичність продуктів горіння у неї помірна.

Підлогове покриття має високий рівень зносостійкості і довговічністю. Максимальний термін служби плитки - двадцять п'ять років.

Термостабільність і ударостійкість також можна віднести до переваг плитки. При перепадах температури в приміщенні між покладеними плитками на з'являються зазори через відсутність у складі матеріалів піноутворювачів і пластифікаторів. Це дає можливість укладати кварц-вінілову плитку як можна ближче до сантехніки, колонам і стін. Завдяки цим властивостям, плитка може бути використана для обробки статі в будівлях з різним температурним режимом.

Кварц-вінілова плитка заглушає шуми при ходьбі і поглинає до 19 Дб сторонніх, ударних шумів.

Одним з головних плюсів кварц-вінілової плитки є її ремонтнопригодность. Окрему плитку завжди можна витягти і замінити при її пошкодженні. Кварц-вінілова плитка має прекрасні естетичними властивостями. Вона може імітувати керамічні, мармурові, дерев'яні та інші поверхні.

Підлогове покриття має відмінну теплопередачей. Поверхня плитки швидко нагрівається при одному дотику долоні. Така властивість значною мірою підвищує комфорт і зручність.

Дане підлогове покриття абсолютно не проводить електричний струм і має антистатичністю.

Крім цього плитку можна поєднувати з системою «теплої підлоги», при цьому немає необхідності прокладати підкладку.

Кварц-вінілова плитка абсолютно проста в догляді. Її завжди можна вимити будь-якими побутовими засобами, в тому числі і тими, які містять в своєму складі кислоти, луги, спирт і абразивні частки.

3Д / 3D Шпалери

Ви збираєтеся оновити інтер'єр? Прекрасне дизайнерське рішення - фотошпалери 3д, Таке сучасне рішення неодмінно підніме ваш настрій і вразить ваших гостей.

Ваш будинок доповниться інноваційними методами оформлення інтер'єру і перетвориться в предмет мистецтва, якщо ви виберете такий тип шпалер. Крім того, що самі по собі фотошпалери відмінно миються, легко клеяться, пожароустойчиви і робляться з екологічних матеріалів.

За допомогою 3Д / 3D ефекти ви отримаєте додаткові можливості, а саме:

Це фото-шпалери, що розширюють простір, що важливо для маленьких кімнат;

За допомогою фотошпалер 3д ви можете обклеїти всі стіни кімнати і створити панораму, в результаті чогопросторове сприйняття повністю перевернеться;

3D фотошпалери можна використовувати і для стелі і для підлоги;

Ви можете підібрати теми на свій індивідуальний смак;

Підходять для інтер'єру будь-якого приміщення: спальні, кухні, ванній, дитячої, кафе, ресторану, торгового центру і так далі.

Похожие страницы: