Як правильно вибрати квартиру

Чому ж люди не можу знайти той варіант, що буде влаштовувати їх повністю? Справа в тому, що вибираючи квартиру, все орієнтуються на власні індивідуальні переваги і пріоритети, а універсальної формули визначення «ідеальної квартири» просто немає. Кому-то в житло важлива - освітленість, інші шукають максимально простору квартиру, а для третього пріоритетна близькість зеленої зони, де можна щодня гуляти з собакою.

Ищите современное жилье подальше от городской суеты, на сайте http://royal-house.ua/ru/projects/17/184/ Вы можете ознакомиться с таким предложением как "Канадская деревня", отличный вариант для тех, кто любит жить в своем доме.

Новобудова або вторинне житло
Як же знайти те, що найкращим чином буде відповідати всім потребам? Спочатку слід визначитися, чи буде квартира знаходитися в тільки що побудованому будинку, або краще підшукати житло в уже обжитому районі.

Вторинне житло - це квартира, в якій вже хтось жив, і яка вже мала власників. Тому квартири в зданої в експлуатацію новобудові є власністю забудовника і вважаються вторинним житлом.

Первинне житло - це виключно квартира в новобудові, причому в споруджуваному будинку житло не купується, а інвестується.

Переваги вторинного житла
Коли квартира готова до проживання, це вигідно з кількох причин. Перш за все, якщо така житлова площа знаходиться в хорошому стані, вона готова прийняти нових мешканців в найкоротші терміни. Однак і при необхідності косметичного ремонту новим власникам не доведеться довго чекати, та й обійдеться оновлення інтер'єру не настільки дорого. У багатьох випадках вартість комунальних послуг в секторі вторинного житла виявляються дешевше, ніж в новобудовах.

Недоліки вторинного житла
Головним недоліком вторинного житла є те, воно не нове. А значить, новим власникам доведеться зіткнутися зі старою проводкою і сантехнікою. Труби можуть текти, розетки іскрити, а зі стелі може сипатися штукатурка.

Хоча догляд за такою квартирою не дуже дорогий, але підтримувати в гідному стані її доведеться постійно, що забирає чимало часу. До того ж проживання в старій квартирі, в порівнянні з новобудовою, може виявитися не настільки комфортним. Під'їзди побудованих часом кілька десятиліть назад будинків охороняються кращому випадку тільки домофоном або кодовим замком, а мешканці новобудов сьогодні часто наймають консьєржа або сторожа.


Переваги новобудови
Є у новобудов і інші переваги. Під'їзди тут набагато просторіше і чистіше, ніж в старих будинках, вище стелі і зручніше ліфти зручні. Є системи безпеки, а найголовніше, сучасні планування багато комфортніше і більш продумано тих, що можна зустріти майже в усіх будинках радянської епохи. Та й відчувати себе першим і єдиним власником квартири, мабуть, приємніше.

Недоліки новобудов
Однак і новобудови не можна назвати ідеальними. Якщо квартира продається без будь-якого ремонту, то вкласти в нього кошти і сили доведеться власнику. А про швидкий комфорт і переїзд можна забути. Квартира в новобудові - це бетонні стіни, які пахли цементом стелі і сірий підлогу з того ж бетону.

До першого ремонту в новобудові доведеться поставитися з усією серйозністю і віддачею, оскільки процес потребуватиме не тільки великих фінансових витрат, але і достатньо часу і нервів. Оскільки ремонт не омине нікого із сусідів, то перші роки в новобудові завжди пов'язані з постійним стуком, звуком дрилі і перфоратора, перенесенням меблів і будівельного сміття. Шум і стуки будуть лунати регулярно і абсолютно з усіх боків. Тому якщо в родині є маленькі діти, то від покупки квартири в новобудові краще відмовитися.

Похожие страницы: