Як правильно провести ремонт в квартирі ?

Нижче описані кілька правил, які потрібно знати!

На нашем сайте вы есть работа в израиле для женщин из украины, вы можете выбрать работу, которая будет подходить вам.

У даній статті будуть описані дії по ремонту в приміщеннях, надано рекомендації щодо їх застосування.

Багато цього не знають, але є певні вимоги при виконанні робіт. Які це вимоги? Вологість приміщення, в якому планується ремонт, не повинна бути вище 60%, при цьому мінімальні показники температури повинні бути в районі всього + 5 градусів. При наявності інформації про ймовірне зниження температури, треба вжити всіх заходів, щоб забезпечити постійний обігрів для приміщення.

При проведенні штукатурних і фарбувальних робіт доцільно проведення вентиляції, яка помітно прискорить висихання. Ще момент - при наявності високої вологості в заштукатурені кімнаті потрібно провести провітрювання, а після закінчення всіх оздоблювальних робіт закрити всі вікна.

Яка черговість виконуваних дій? Нічого складного тут немає:

1. Захист вікна, а також статі від всілякого сміття

При нетривалих роботах на підлогу можна постелити папір. Якщо роботи плануються на тривалий термін, то потрібно подбати про більш надійному захисті. Для захисту вікна можна використовувати захисну плівку, яка закріплюється в віконному отворі клейкою стрічкою. В результаті, що захищається поверхню залишиться в первісному стані і на ній не буде видно ні одного патьоку фарби.

Біла захисна стрічка має дуже слабку клейкість і товщину, тому вона легко видаляється. На поверхні, з якої її видалили, абсолютно не залишається залишків клею, а якщо стрічка була наклеєна на пофарбовану поверхню, то при видаленні не відбуватиметься відшарування шару фарби.

Жовта стрічка призначена для фарбування. В основному її використовують при проведенні загальних робіт - фарбування, фіксація. Вона характеризується середньою клейкістю, і її досить легко видалити.

Червона захисна стрічка. Її виготовляють з дуже тонкої і сильною паперу. Основним її призначенням є дуже копіткі роботи, завдяки цьому вона застосовується у всіх роботах з внутрішнього оздоблення приміщень.

2. Грунтовка

Основний її завданням є поліпшення зчіпки штукатурки, а також шпаклівки з робочою поверхнею стін. Варто відзначити, що, якщо на даному етапі зробити помилку і не вибрати правильний ґрунтовку, це може привести до погіршення властивостей застосовуваної шпаклівки. Саме тому на кожній робочій поверхні потрібно використовувати спеціально розроблену ґрунтовку.

3. Шпаклівка

Дана дія відноситься до розряду найскладніших при внутрішній обробці приміщень. На даному етапі буде багато пилу і монотонних дій, потім відбуватиметься висушування, а на завершальному етапі - шліфування. При виборі шпаклівки потрібно брати до уваги умови всередині приміщення, а також якість виробленої штукатурки стін. При різної фінішної обробки шпаклівка буде проводитися в різну кількість шарів.

При ремонті виникає багато проблем, а при неправильно обраному матеріалі їх кількість може зрости в кілька разів. Для запобігання втрати коштів і нервів на виправлення недоліків потрібно правильно і ретельно підбирати матеріали для обробки. Потрібно використовувати тільки ті, які рекомендуються для роботи з конкретним матеріалом стін.

Похожие страницы: