​Як правильно пофарбувати вікно?

Багато хто може подумати, що немає нічого простішого, ніж пофарбувати вікно. Нібито досить просто пофарбувати півбанки фарби, і справу зроблено. Але, як і в будь-якому іншому справі, тут є свої секрети і правила, яких слід дотримуватися ...

Вы можете купить набор шампуров подарочный украина по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Чи впорається з цим завданням навіть людина, яка жодного разу не тримав в руках пензлик.

Отже, в першу чергу нам знадобиться: фарба, зазвичай однієї банки досить; кілька листів наждачного паперу; шпатель; шпаклівка по дереву; пензлика; малярська стрічка; грунтовка.

Насамперед потрібно підготувати наше вікно до фарбування. Для цього його потрібно спочатку відмити від бруду і пилу мильною водою. При цьому, якщо потрібно, на цьому етапі можна відремонтувати всі віконні механізми.

Для видалення відшаровується старої фарби можна скористатися скребком або великої наждачним папером. За час експлуатації в будь-якому випадку на поверхні віконної рами з'явилися тріщини, це неминучий процес, так як рама постійно всихає. Після цього всі тріщини потрібно шпателем замазати шпаклівкою по дереву. Після того як шпаклівка висохне, всю поверхню віконної рами можна зачистити наждачним папером з дрібним зерном, що залишилася пил витріть вологою ганчіркою.

Якщо ви зуміли видалити всю стару фарбу з поверхні рами або збираєте фарбувати перший раз, то дуже рекомендується обробити поверхню грунтовкою. Якщо ви вирішите пропустити цей крок, то можна з високою часткою ймовірності сказати, що фарба через рік-два почне обсипатися і тріскатися. Вікно втратить свій естетичний вигляд, а вам доведеться починати свої роботи спочатку.

Яку ґрунтовку вибрати вам завжди зможе порадити продавець під час вибору і покупки самої фарби.

Намагайтеся вибирати таку фарбу, яку не доведеться перед фарбуванням розводити розчинником, тим самим ви збережете собі трохи часу. Також звертайте увагу на екологічність фарби.

На заключному етапі відбувається безпосередньо процес фарбування. У країв вікна, на склі, проклейте на час малярську стрічку, якщо не хочете заодно пофарбувати ще й скло. Після висихання фарби стрічку можна видалити.

Не наносіть великий шар фарби, тим самим намагаючись зафарбувати все тріщини і домагаючись рівномірного покриття за один раз. Рівномірне покриття по всій поверхні домагається за рахунок забарвлення в 2, а іноді і в 3 заходи.

Після закінчення всіх робіт, якщо хочете зберегти кисть до наступної фарбування, помістіть її в посуд з водою і залиште на добу. Після цього кисть можна вийняти і витерти.

Виконавши всі наші умови і рекомендації, ви зможете насолоджуватися своїми вікнами з натурального дерева багато років.

Похожие страницы: