​Як пофарбувати деревяну підлогу самостійно

Проблем при фарбуванні дерев'яної підлоги зазвичай виникає небагато. Але, щоб домогтися кращого ефекту від такого заходу, слід спиратися на ряд рекомендацій ...

Інакше через нетривалий час з моменту нанесення фарби можуть виникнути відшарування, патьоки або потертості.

Щоб фарбування підлоги пройшла без серйозних складнощів, необхідно дотримуватися таку технологію роботи.

Деревянные жалюзи в Киеве купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Підготовка приміщення до фарбування

Величезною перевагою фарбування підлоги є те, що лакофарбовий складу при нанесенні практично не потрапляє на ті ділянки, які не повинні фарбуватися. Але при подібному підході до обробці підлоги фарбу можна випадково нанести на плінтуси або нижню частину стін.

Щоб такого не сталося, названі ділянки необхідно закрити малярської клейкою стрічкою. Якщо цього пристосування в господарстві немає, можна скористатися навіть звичайним скотчем. Крім того, з приміщення необхідно винести всі меблі, щоб роботі нічого не заважало.

Підготовка підлоги до фарбування

Нова фарба не зможе рівномірно лягти на підлогу, якщо раніше нанесений матеріал не видалений з деревини. Зачистити дерев'яна підлога від старої фарби можна металевою щіткою, скребком або навіть звичайним шпателем. Але найкращим вважається той варіант, при якому проводиться ретельне шліфування дощок.

Для цього використовують шліфувальну машину. На підлозі можуть залишатися щілини або тріщини. Щоб їх позбутися, застосовують шпаклівку з столярного клею. Останньою дією на підготовчому етапі стає нанесення грунту, який дозволить фарбі краще закріпитися на деревині.

Нанесення фарби на підлогу

Обробити підлогу фарбою можна за допомогою різних інструментів. Для цього підійдуть валик, широка кисть на довгій ручці або звичайна малярська кисть. Але краще, якщо у власника буде відразу кілька інструментів.

Основна площа статі покривається валиком. У важкодоступних місцях обробку проводять пензлем. В першу чергу фарбу необхідно нанести по периметру приміщення, а також на тих ділянках, які якісно обробити валиком не вийде. Пол краще фарбувати у два шари. Причому, наносити багато фарби не можна.

завершальні роботи

Після висихання другого шару фарби підлогу необхідно оглянути на наявність дефектів. Якщо залишилися нашарування або інші деформації шару фарби, надати підлозі більш ефектний вигляд можна, використовуючи наждачний шкірку.

Нею обережно затирається нанесена фарба. Через пару діб підлогу залишиться тільки добре вимити.

Похожие страницы: