ЯК ПЛАНУВАТИ РЕМОНТ КВАРТИРИ З МАКСИМАЛЬНИМ УСПІХОМ?

Якщо грамотно спланувати ремонт квартири, процес пройде набагато швидше і простіше, а фінальний результат, в тому числі і у вигляді зекономлених фінансів, принесе тільки позитивні емоції. Безумовно, план ремонту в новобудові з «голою» коробкою і квартири на вторинному ринку кардинально різняться. Хоча у цих двох варіантів є одна спільна риса - це ваші матеріальні можливості і закладається на всі роботи бюджет.

Кто такой Янковский Игорь Николаевич и что он сделал для украинского кино, вы сможете узнать на нашем портале.

ДЛЯ ПОЧАТКУ ПОТРІБНО ВИБРАТИ, ЩО ЗАЛИШИТИ ...

У випадку з квартирою, в якій вже є ремонт, вам доведеться уважно роздивитися і все ретельно продумати. Багато на цьому етапі здійснюють одну з головних помилок - бажання оновити все дочиста, замінивши не тільки шпалери, але і вікна, двері, покриття для підлоги.

Найчастіше подібний підхід, не підкріплений аналізом, призводить до значних фінансових витрат і отримання більш гіршого за якістю результату. Звичайно, можна назвати подібний ремонт квартири успішним, вирішуєте ви ... Але чи не одне з головних правил даного заходу - відмінний результат за лояльні гроші ?!

ЗАЛИШИТИ СТАРИЙ ПАРКЕТ АБО ПОКЛАСТИ ЛАМІНАТ?

Так, в гонитві за новизною в утиль відправляється хороший добротний паркет, що втратив колишні властивості. Хоча у нього були всі шанси отримати друге життя, потрібно було лише провести циклювання і покрити поверхню лаком. Ніхто не сперечається, що новий варіант у вигляді ламінату може подобатися домочадцям набагато сильніше, але якщо порівняти витрати на закупівлю і укладання ламінату і на реставрацію паркету, стають очевидні мінуси подібного рішення. До того ж максимальний термін служби паркетної дошки близько 35 років, а ламінату - 7-20 років, в залежності від якості і класу зносу. Та ж історія з плінтусами: при бажанні їх можна відчистити від старої фарби і покрити лаком, заощадивши на покупці нових пластикових.

ЯК ВЧИНИТИ З РАДІАТОРОМ ОПАЛЕННЯ?

Аналогічна ситуація зі старими чавунними батареями. Вони теж можуть отримати друге життя і прослужити ще років 20-30. За допомогою пескоструя знімаються численні старі шари фарби, прибираються шорсткості. Правда, подібна робота - та ще каторга. Але в своєму місті ви цілком можете знайти фахівців, що надають даний вид послуг. До того ж за ціною рішення не зрівняється з придбанням нових радіаторів, які за якістю і іншим експлуатаційним характеристикам поступаються старим добрим чавунним батареям.

БУДЕМО МІНЯТИ ДВЕРІ? АБО ...

Не поспішайте міняти якісні радянські двері з цільного полотна на посередній і недорогий ширвжиток. Оновлені і облагороджені вони прослужать в три рази довше нових красивих дверей. З віконними конструкціями справа йде трохи по-іншому: тут все залежить від ступеня тепловтрат - основного фактора, яким варто керуватися. Звичайно, в цілях економії можна перебрати і старе дерев'яне вікно, але наскільки ефективна буде така міра, залежить від ступеня майстерності.

ЩО ПІДЛЯГАЄ ОБОВ'ЯЗКОВІЙ ЗАМІНІ!

Що слід «чіпати» і переробляти беззастережно в квартирах на вторинному ринку, так це зношену електрику і сантехніку. З цим моментом пов'язана ще одна поширена помилка: в бажанні оточити себе новими інтер'єрами і чистотою ми схильні відводити другий план комунікацій, підбивши кошторис на ці роботи. Однак, така сумнівна економія завжди виходить «боком»: через застарілу проводки виходить з ладу дорога техніка, виникають короткі замикання, а проржавілі труби та інші каналізаційні комунікації можуть не тільки знищити нове покриття для підлоги, наприклад, ламінат, а й стати причиною затоплення сусідів знизу. У підсумку ремонт квартири ви будете робити вже у них.

Комунікації - важливий момент і для квартир в новобудові: часто забудовник поспішає, економить гроші, використовує найдешевші матеріали, якість виконання теж залишає бажати кращого. Тому доцільніше один раз поміняти проводку і водопровідні труби ще на етапі «голих стін» і забути про це питання років на 30-ть!

ПОЄДНАТИ ВАННУ З ТУАЛЕТОМ?

Перепланування - специфічний нюанс, що вимагає ретельного обмірковування. Якщо, наприклад, ви вирішили об'єднати ванну кімнату з туалетом, варто оцінити це з точки зору зручності всіх членів сім'ї, їх звичок. Якщо в квартирі проживає більше трьох осіб, це дороге рішення в перспективі може стати серйозним каменем спотикання ... Сім разів відміряй, один - відріж, мабуть, найбільш підходящий гасло даних маніпуляцій.

РОБЛЯЧИ ПЕРЕПЛАНУВАННЯ РЕТЕЛЬНО ПОДУМАЙТЕ!

Об'єднуючи вітальню з кухнею також керуйтеся не красивою візуальної картинкою інтер'єру, а функціональністю, практичністю і доцільністю. В іншому випадку ви можете втратити можливість усамітнитися, коли вам це необхідно, адже кухня з кімнатою стануть місцем постійного перебування всіх домочадців. До того ж навіть при наявності гарної витяжки запахи в процесі приготування їжі будуть поширюватися по всій об'єднаній площі.

Таким чином виходить, що успіх ремонту найбезпосереднішим чином залежить від того, як ретельно ви все продумає і розплануєте, наскільки грамотно розрахуєте потенціал речей і рішень, які можуть бути відреставровані.

Похожие страницы: